Пола на бебето

  • 14 543
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 489
Съжалявам, ако повтарям тема, но ме вълнува в коя седмица са ви установили пола на бебето?

# 1
  • Мнения: 717
да не те отчайвам, но ми казаха чак в осмия месец Grinning

# 2
  • Мнения: 5 228
Виж какво прочетох в един сайт (www.bgmama.com):
Ако бебето е момче, полът му може да се идентифицира на ехограф около 19-20-ата гестационна седмица (г. с.), а ако е момиче - към 23 г.с. Достоверността на определянето на пола при ехографското изследване зависи от опитността на лекаря.

Моето момиче го "идентифицираха" някъде към 20-та седмица доколкото си спомням.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 402
I pri men kam 20-ta sedmitza opredeliha pola - MOMA

# 4
  • Мнения: 2 807
В 13-та гестационна седмица със сигурност от 100 % - казаха момче, това и родих Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 800
24 седмица ми казаха на мен, че ще е момчеце Grinning

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Първия път ми казаха още в 4- ия месец и познаха. Сега- чак в 8- ия със сигурност...пък ще видим..

# 7
  • Мнения: 3 569
23 г.с. Казаха момиче, след което на всеки преглед мадамата си показваше прелестите и пола беше потвърждаван агейн енд агейн.

# 8
  • Мнения: 811
Бях на ехограф през 13 или 14 седмица при д-р Мазнейкова. Тя ми написа в картона - момче /права е/.
Използвам повода да споделя, че съм с много приятни впечатления от нея. Бе изключително внимателна и спокойна. Отдели ми повече от 40 минути и ми обясни на достъпен език всичко, което ме интересуваше.

# 9
  • София
  • Мнения: 299
Аз не си спомням  Embarassed  Но имам две приятелки, които са ги излъгали  Confused При това на едната до последно са й казвали, че ще е момче, а като се е родило момиче са й казали, че това незнам какво си, което ги е подвело Confused

На мен трима ми казаха, че ще е момиче, така че се надявам да не бъркат. Което ме подсеща да се разровя за имена Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 194
В 19 седмица ни казаха че ще е момиче и познаха!

# 11
  • Мнения: 288
Казаха ми пола на бебето в 20 г.с.

# 12
  • Мнения: 1 793
в 20 г.с. ми казаха, че ще е момче и познаха Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
На мен в 19,20 и 21-ва ми казваха момиче,а после нашта мома се оказа че има ташачки и даже аз ги видях толкова ясно че няма място за съмнение.Въпреки че имам всички онези ужким признаци за момиче и голямо желание да е момиче,ама тия неща между крачетата твърдят обратното.Да беше пишка щях да се надявам че я бъркат с пъпната връв,обаче щом имаме тестиси............ Grinning Мислех че тестисите се показват към седмия месец ама май не е така.....Е,няма да си го върна я........нали си е мойто момче....... Grinning

# 14
  • Мнения: 772
На мен към 20-22 г.с. ми казаха със сигурност, на доста добър апарат, че е момче (един месец по-рано не ми отговориха), а един месец по-късно отново не беше ясно (при друг лекар), което не ме притесни много, защото някой обясни, че именно към 5-ия месец то има повече място да се върти и показва, а после е по-малко "мобилно".
От друга страна разните "бабешки" тестове (и он-лайн такива) май са повече за момиче, та чакам с любопитство както следващия ехограф, така, и то още повече, самото бебче, живот и здраве

Общи условия

Активация на акаунт