Как се слага прахообразна пудра?

  • 2 041
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 585
Купих си прахообразна пудра, не нещо ме обърква.
Има една малка решетчица в кутията, която не знам къде точно да поставя.
Дали се слага между пудрата или пухчето?
Пудрата е на Макс Фактор, ако някой я е ползвал?
Благодаря Ви  Hug

# 1
  • Мнения: 4 546
на моята пудра решетката не се маха. значи сигурно под пухчето. може би играе ролята на предпазител да не се пръска много пудрата  newsm78

# 2
  • Мнения: 585
А ти каква пудра ползваш?
Тази нещо е много тъмна, не съм много доволна от резултата?

# 3
  • Мнения: 144
ползвам прахообразна пудра на Avon: решетката би трябвало да е между пухчето и пудрата (но моята също не се маха), за да контролираш количеството пудра. Четох някъде, че прахообразната пудра е просто завършек на грима и затова не е особено покривна, но на мен ми харесва (все пак не съм критерий, защото не я слагам всеки ден)  Grinning

# 4
  • Мнения: 4 546
моята е на орифлейм.
 artexa, може да не си си улучила цветът  newsm78 но пък, ако не ти е прекалено тъмна може да ти хареса за лятото Peace
прахообразната повече ми харесваа от компактната - по добре се нанася. минусът й е, че не е удобна за носене в чанта

# 5
  • Мнения: 585
Ами тя е само един цвят, изглежда кожата ми е доста светла  Thinking
А от твойта доволна ли си?
Има ли добра покривност?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 626
artexa, първо искам да ти кажа, че пудрата на Орифлейм, почти не се вижда, че е нанесена, и в този смисъл едва ли е по-покривна от Макс Фактор Транслуцент. Имала съм я и нея.
За въпросната мрежичка. Аз лично не я използвам. За отделяне на пудрата от пухчето, ползвам тази прозрачна капачка, която е вътре в кутията, и която ги отделя по принцип. Предполагам, целта и на двете приспособления, е докато не ползваш пудрата пухчето да е отделено, за да не поема от нея, и после да си като мишка излязла от брашно.
 Топвам съвсем малко пухчето в пудрата, съвсем на края и нанасям като компактна пудра.
А за това, че ти е тъмна. Пудрата по принцип е един цвят, на сайта на Конкорд, пише че се адаптира към цвета на кожата на лицето, и към всички цветове ФДТ. Така че според мен, би могла да и дадеш още един шанс. Може да не си я нанесла добре и затова да не ти харесва.
Съжалявам, че не ти е допаднала, аз съм безкрайно доволна. Освен това е и много икономична, то всички прахообразни пудри са така! На компактните няма и месец ползване и им се вижда дъното.
Дай и още един шанс на пудрата!

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз ползвам точно такава пудра.
Не знам решетката точно за какво е, аз я махам, слагам малко пудра на пухчето и разнасям. Много съм доволна.
Прахообразната пудра на Макс Фактор е само един цвят- Трансфлуент, той е универсален. Аз също съм с много светла кожа. Hug

# 8
  • Мнения: 4 546
artexa, първо искам да ти кажа, че пудрата на Орифлейм, почти не се вижда, че е нанесена
ами на мен точно това ми харесва - че не се вижда. искам като съм напудрена лицето ми да изглежда гладко, но да не съм като маскирана Wink

Общи условия

Активация на акаунт