МонрЕалСки сНимКи оТ бГ маММин кУпоН

  • 1 461
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Кейси, ето малко обещани снимки от купона, на който бяхме в събота по случай Св. Валентин Wink
Тук са в бгфото Laughing

Много мами обещаха, че ще присъстват, но само трички бяхме - моя милост, мама Кенга и Ивелина Минева.
Нямаше много хора, което за мен бе супер  Party Поиграхме, похапнахме кебапчета, потичахаме след децата, посръбнахме и по живо, по здраво си тръгнахме - мама Кенга се беше загубила някъде и не можахме да и кажем Чао, но следващия път няма да пропуснем  Wink

Хайде другите ще сложат още снимки ако желаят Wink



Дидка, да знаеш, че спечелихте кутийкА за бижута  Peace

Благодаря - ще си го търся като наследство Wink

# 1
  • Мнения: 1 017
До сега гледах  Grinning Така ви завиждам и ви се радвам, Че можете да се събирате с други българи...
Опитвах се да разпознавам мама Канга и Ивелина, ама само Дидонка и семейството ми са познати  Grinning Heart Eyes Hug И Меденка  Grinning Hug
Дидка, като гледах ВикиЧа как спи с тати...ами той си е оЩе бебе. Прекрасен мъниЧък.
 първата снимка  с тримата сладурЧовци е супер  Grinning

# 2
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
До сега гледах  Grinning Така ви завиждам и ви се радвам, Че можете да се събирате с други българи...
Опитвах се да разпознавам мама Канга и Ивелина, ама само Дидонка и семейството ми са познати  Grinning Heart Eyes Hug И Меденка  Grinning Hug
Дидка, като гледах ВикиЧа как спи с тати...ами той си е оЩе бебе. Прекрасен мъниЧък.
 първата снимка  с тримата сладурЧовци е супер  Grinning


http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1498&AlbumId=41295 ето ги 3-те


хубаво сте си искарали.
Диди, и твоя сладур спи като моя и ако се търкаля така по цяла нощ.... Rolling Eyes
на теб добре ти се отразява бременността! Hug
щастливи сте вие,4е си имате български местенца. тук единственият бг ресторант го превърнаха в бар Sad

# 3
  • Мнения: 533
Ах, как ви завидях за хорцето! Хубаво е да има такива събирания и жалко, че тук не организират.
А на първата снимка с децата и аз много се радвах - сладки сладурчета!

# 4
  • Мнения: 5 183
И аз ги разгледах. Много мило ми стана да видя българско събиране с де4ица, които си играят, с хоро, на което са се хванали и те ...
Тримата са много готини на снимката.
Много мили4ък и мъни4ък изглежда Вики4а на леглото до тати. Ми то си е още бебенце  Hug дали ще ревнува след време?  newsm78

# 5
  • Spain
  • Мнения: 3 750
разгледах и аз снимките и ви завидях благородно  Wink
 а къде се състоя събирането ? просто много странна ми се видя обстановката около вас ..може ли по подробно Simple Smile да разкажете 
харесаха ми носиите и ръ4ениците .. пък броиката не е важна ..важно е ка4еството  Sunglasses Wink

# 6
  • Мнения: 7 837
Я, мама Кенга усмихната и ведра  Grinning Мамо Кенга, дръж фронта, следващия път с бухалка и плашеща физиономия   Grinning

Дидка, едно М си сложила в повече  Wink

# 7
  • Мнения: 636
Много хубави снимки! И хорца сте тропнали...
Дидке разкажи за хората с носиите - местен танцов състав ли са?

# 8
  • Мнения: 375
Хубаво сте се събрали,а нас защо не ни поканихте?Шегичка!Тук не се събираме типично по български,трябва да се организираме и ние да тропнем по едно хорце newsm68

# 9
  • Мнения: 1 363
Аз пък разпознах на МК съпруга -  с Меденка и Виктор. Сладурчо е  Grinning  Flutter

# 10
  • Мнения: 980
Искам и аz на купооооон Sad
Много ви се радвам на инициативата Hug
А на снимките сте много готино иzляzли. Давайте все така Peace

# 11
  • Мнения: 7 430
Диди, и твоя сладур спи като моя и ако се търкаля така по цяла нощ.... Rolling Eyes
на теб добре ти се отразява бременността! Hug

Да бе - по цяла нощ си сменя нахождението Wink
Благодаря за бременността - само дето малко повечко килца качвам, че да видим после Wink



... а къде се състоя събирането ? просто много странна ми се видя обстановката около вас ..може ли по подробно Simple Smile да разкажете 

Купонът бе в един университет в залата за хранене Wink на това място много често правят българските събирания.От известно време вече има събирания и в българската църква - на тези две места правим веселото  Party
Като си спомня като дойдохме залите бяха съвсем малки - а сега  newsm78
Много българи има вече в Монреал Flutter



...Дидка, едно М си сложила в повече  Wink

Ами аз нарочно -от бг-мамма, че за това  Wink


..Дидке разкажи за хората с носиите - местен танцов състав ли са?

Мъжът с народната носия е ръководителя на танцовия състав, който тренира всяка неделя, желаещите да се научат да тропкат Mr. Green а момичето е неговата партньорка Peace
Аз моите юнаци ще ги науча да танцуват - на мен ми е такава тръпка, и винаги ми трепва сърчицето....и въпреки, че се изморих - бая си потропах на "Бяла роза"

# 12
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Оли да бе, защо го скрихте тоз човек, красивия, кога ще го покажете  Grinning?

# 13
  • Мнения: 3 932
Оли да бе, защо го скрихте тоз човек, красивия, кога ще го покажете  Grinning?

като се пподстриже малко, тогава  bowuu, търпение му е майката  smile3533

# 14
  • Мнения: 6 390
Момичета браво, много готино събиране сте си спретнали  Wink
Дечицата са големи сладури Hug / първата снимка е направо  Heart Eyes Grinning/
Дидонке, вие тримцата сте като реклама на младо влюбено семейство  Heart Eyes
А тропнахте ли по едно хоро  Wink

Общи условия

Активация на акаунт