мебели КИКА Варна

  • 6 395
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 113
Моля споделете мнение за мебели КИКА. Попаднах случайно на техния сайт и видях, че имат доста добри оферти, но дали са качествени все пак се питам.

# 1
  • Мнения: 0
Здравейте,
аз съм си поръчвал от тях и съм доволен, учудващо нещата пристигнаха по-рано въпреки обявения срок на доставка от 30 дни. Служители на фирмата ми доставиха нещата до адрес, направиха ми и монтаж, тъй като бях поръчал цял спален комплект. Бих поръчал отново, мебелите не са някакви дизайнерски, но смятам че си заслужават и цените им са супер.

Последна редакция: вт, 28 яну 2014, 12:03 от Dimitar Vatov

# 2
  • Мнения: 0

Аз също съм си поръчвала от тях една секция и маса, срока на доставка, който е обявен е до 30 дни, а нещата ми закъсняха с две седмици. Поне благоволиха да ми направят безплатна доставка и монтаж като компенсация. Като цяло нещата им са качествени и на ниски цени, но тези забавяния са много изнервящи за нас клиентите.

# 3
  • Мнения: 0
и аз чакам една масичка и май ще спазят точно срока  Close ,надявам се да се получат нещата!.в центъра на София имат магазин ,до Люлин ми искат 25лв. за доставка.при положение че склада им е в Люлин.ще си я взема аз.Бг+ ми взеха 15лв за цяла кухня и гардероб.

# 4
  • Мнения: 0
Може ли някой да ми каже Мебели Кика(гледах сайта им и съм си поръчвала) и Виденов(имат нов сайт) различни производители ли са? Понеже разглеждах сайта на Кика и когато влязах края на предната седмица във Виденов двата сайта вече много си приличаха. newsm78

# 5
  • Мнения: 0
Отвратителна комуникация с фирмата, обаждаш се за информация относно поръчката, след което обратно повикване НЯМА.Закупих ваучер за люлеещ се стол, преди 32 работни дни, като обявеният срок за доставка е 30 работни, но все още дори и самата фирма няма обяснение, какво става и защо не е доставен още.

# 6
  • Мнения: 0
подкрепям Здравко.се има недоразумения.а и момчето в склада не искаше да ми даде масата че било късно, а те си работеха още. и накрая се оказа че масата е пред мен и от него да минело ще ми я даде..

# 7
  • Мнения: 1
Отвратителна комуникация с фирмата, обаждаш се за информация относно поръчката, след което обратно повикване НЯМА.Закупих ваучер за люлеещ се стол, преди 32 работни дни, като обявеният срок за доставка е 30 работни, но все още дори и самата фирма няма обяснение, какво става и защо не е доставен още.
абсолюти некадърници са кика.бг много липси от моята кухня и несъответсваие в размерите на модулите нямам думи

# 8
  • Мнения: 1
Изключително некоректни. И аз си изпатих с техни ваучери през Грабо, 30-дневният срок се превръща вече в 6-месечен и още чакам, да си организират транспорта от Варна-до Добрич (там живея), защото си затвориха магазина в Добрич, а доставката беше до техен магазин! Доставиха един до магазинът им в града, но толкова беше ожулен и то от външната страна че и да ми го  подаряваха не бих го взела, поръчаха нов и още чакам, като през това време си закриха тук магазина!

Общи условия

Активация на акаунт