Препоръчвам маските за лице на Garnier!

  • 8 994
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Не мога да подмина възхищението си! Heart Eyes
Днес си взех за 2.50 лв. маска за две намазвания, дълбокопочистваща и загряваща, с краставица. Mr. Green Самата опаковка е разделена на две, но едната част стига за две намазвания, тоест цялата маска е за 4 пъти, а ако мажете икономично и за повече пъти, но аз не съм от тези - клепам, колкото мога повече! Peace
Тази маска, за която става дума се употребява през седмица. Но имаше и пилинг маска, и витаминозна и още една, която не помня...те са за по-честа употреба! newsm78

Резултатът е просто перфектен. Пробвала съм много маски, но рядко резултатът е такъв комфорт. Благодарение на всички други маски, винаги съм си мислела, че след маска кожата трябва да е леко зачервена и напрегната. Tired  Stop С тази е точно обратното! Sunglasses

Тия дни мисля да си взема и другите разновидности! Peace

Дали ще си намеря място в рекламния отдел на Garnier след този постинг?! Blush

# 1
  • Мнения: 5 299
Оф, аз досега не съм ползвала маска за лице BlushОбаче ми се върти от няколко дена тази идея. МНого ми се ще да пробвам нещо - та тъккмо на време ми идва постинга ти.  bouquet Само, че сега ме хвърли в размили каквва да си взема newsm78. Май тая с краставицата е добра идея. Има ли някъде снимчица да ги видя кво представялват?

# 2
  • Мнения: 3 248
Оф, аз досега не съм ползвала маска за лице BlushОбаче ми се върти от няколко дена тази идея. МНого ми се ще да пробвам нещо - та тъккмо на време ми идва постинга ти.  bouquet Само, че сега ме хвърли в размили каквва да си взема newsm78. Май тая с краставицата е добра идея. Има ли някъде снимчица да ги видя кво представялват?

Май никога няма да се науча да поставям снимки! Cry
Ето открих тази, за която писах! Пускам ти линк!
http://www.ebay.com.sg/viItem?ItemId=5658368986#photo

Но, щом не си си слагала досега маска, няма ли тази дълбокопочистваща и затопляща да ти е малко агресивна?! Thinking
Защо не пробваш с витаминозната!? Peace

# 3
  • Мнения: 590
Luminosa, наистина е супер тази маска Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 248
Luminosa, наистина е супер тази маска Simple Smile

Нали! Laughing Mr. Green

В последствие се сетих, че маската, за която по-горе писах, че не се сещам за какво беше, е с лифтинг ефект (на нея има изобразен червения крем с череша и джинджифил май беше newsm78)

Чудя се коя ли да си взема сега?! Може би витаминозната?! Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз съм им хвърлила око на тези маски. Досега ползвах маската на Фрийман с авокадо и овес. Ето тази


Въпреки, че като я взимах бях малко скептично настроена, за 3.50лв си мислих че е малко това количество. Голямата опаковка в туба е 8-9лв. Обаче я ползвам вече над 15 пъти и имам още за два-три пъти. А тя е глинена, и в голямата туба може да се стегне докато свърши.
И тя е много готина.
Сега като свърши ще си взема тази дето Luminosa я е показала!

# 6
  • Мнения: 1 413
Ползвала съм подобни на Нивеа и ми харесаха, но искам да си взема и от тези, които сте показали...къде в София има, ще ме светнете ли?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 626
Ползвала съм подобни на Нивеа и ми харесаха, но искам да си взема и от тези, които сте показали...къде в София има, ще ме светнете ли?

Има ги тези маски по малките магазинчета за козметика, в Ремедиум съм ги виждала! Не са трудно откриваеми!

# 8
  • Мнения: 2 616
Аз ползвам почистващата със сауна ефект-затоплящата се, просто невероятна маска е това, препоръчвам я горещо!

# 9
  • Мнения: 5 299
Оф, аз досега не съм ползвала маска за лице BlushОбаче ми се върти от няколко дена тази идея. МНого ми се ще да пробвам нещо - та тъккмо на време ми идва постинга ти.  bouquet Само, че сега ме хвърли в размили каквва да си взема newsm78. Май тая с краставицата е добра идея. Има ли някъде снимчица да ги видя кво представялват?

Май никога няма да се науча да поставям снимки! Cry
Ето открих тази, за която писах! Пускам ти линк!
http://www.ebay.com.sg/viItem?ItemId=5658368986#photo

Но, щом не си си слагала досега маска, няма ли тази дълбокопочистваща и затопляща да ти е малко агресивна?! Thinking
Защо не пробваш с витаминозната!? Peace
Благодаря ти за съвета, май ще пробвам витаминозната. Та и аз мога значи да ти бъда с нещо полезна Wink Кликваш в/у снимкта с десен бутон - отиваш на Пропъртис(или свойства на БГ) , после копираш адреса и го пействаш като слагаш ИМГ от пред и отзад. Дано си ме разбрала ooooh!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Luminoza, вземи тази с джинджифила и черешата. PeaceОнзи ден за първи път си взех готова маска и то точно тази,много ми допадна,лицето ми светна и стана меко като коприна. FlutterАма аз като невидяла си мацнах цялата горна част наведнъж,та добре се маскирах де. Crazy
Но следващия път ще взема тази твоята да пробвам щом си доволна. Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 1 626
Деска, а за каква кожа е тази маска с черешата! Айде довечера, ще си взема и двете!
Пишете още вие, пишете, мен ще ме изгонят от вкъщи вече!  Crazy

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Ей, тамън и аз се чудех каква да си взема. До скоро си купувах от тези на Нивея, пак в такива пликченца за два пъти, но нещо не съм много очарована, а сега ще пробвам тези с голям кеф. Grinning

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Деска, а за каква кожа е тази маска с черешата! Айде довечера, ще си взема и двете!
Пишете още вие, пишете, мен ще ме изгонят от вкъщи вече!  Crazy

macata, на пакетчето не пише за каква кожа е,но моята е нормална към суха и ми подейства добре маската. Peace

А за изгонването може да си спретнем клубче на натирените от къщи.И аз само чета тук и се обзавеждам с кви ли не глезотиики за коса,кожа....абе КРАСОТА с една дума Wink.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 626
Мерси, Деска! Сигурно за мен няма да е много подходяща, аз съм с мазна кожа. Въпреки, че този джиджифил много добре ми звучи. Нали имаше някаква домашна процедура против акне с джинджифил и зелен чай. Ще видя наясто, какво ще ми кажат.
Но тази с краставицата, задължително!

Общи условия

Активация на акаунт