какво стана със склада зад пол-ка Вита?!

  • 1 545
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 180
здравейте, мили майчета, и не само Simple Smile
порових се из архивите, но не можах да намеря таква тема - ще извинявате, ако вече е обсъдено.
Та, отидох аз в едно от любимите ми места за пазаруване за малкото, а там - празно!Както разбрахте от темата - става въпрос за склада за детски дрешки, който се намираше на гърба на поликлиника Вита на ул. Гълъбец номер 5.
Някой знае ли, какво се е случило с това складче, може би се е преместило? Ако да - то къде? Звъннах на телефонния номер, оставен на вратата, но никой не ми отговори  Sad
Надявам се, че някой разполага с инфо и ще ми помогне,
Благодаря  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 11 692
Не мога да споделя инфо,понеже нямам такова,но ще следя темата с интерес, защото и на мен ми харесваха предлаганите там стоки.Дори вчера мислех да мина от там,но се сетих че е неделя,добре че не отидох!

# 2
  • виртуално
  • Мнения: 2 860
Преди 10 дена все още работеше и нищо не ми казаха за преместване

# 3
  • София
  • Мнения: 679
Ама  вие ме изненадахте в петък пазарувах там. Познавам собственика, понеже живея наблизо и доста често се отбививам, той нищо не каза. Ще взема да им се обадя те ми дадоха 3 телефона преди време все на някой от тях ще отговорят.
Щом имам някаква информация ще пиша.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз пазарувах от там преди около 2 седмици, точно бяха получили нова стока  newsm78 Не знам да се е преместил. Само едино уточнение - магазина на а зад Вита, а до нея, на същата улица е  Wink А за телефона на вратата - това е на мъжа, който основно седи в магазина, понеже е сам затваря за обяд и после пак отваря

# 5
  • Мнения: 7 640
какво е имало в този склад?

# 6
  • Мнения: 5 228
Бебешки и детски маркови дрешки на прилични цени.

# 7
  • Мнения: 7 640
примерно?
А в крайна сметка там ли е още този склад Grinning

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В крайна сметка някой ще кайе ли,все още ли е там този склад,а ако се е преместил къде е сега?

# 9
  • Мнения: 5 228
Току-що говорих със собственика. Той каза, че няма такова нещо и че явно е станално недоразумение. Склада си работи и е на същото място.
PolarFox, продават всякакви детски и бебешки дрешки, като понякога има много хубави неща, понякога няма нищо - въпрос на късмет в общи линии. Води се склад, но продават и на дребно.

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Огромни благодарности,ще отида в най-скоро време,че трябва да подменяме гардероба,май дрешките са ни омалели.

# 11
  • Мнения: 7 640
фукла- мерси много, а български ли са дрехите?
Дано някой като ходи да се сети да докладва какво е положението

# 12
  • Мнения: 180
и аз говорих с момичето от склада - открих един телефон, който ми го бяха давали преди, и тя каза, че всчико е наред, и склада още си е там. Така че явно нещо аз съм се объркала, за което моля да ме извините  Blush Embarassed

# 13
  • Мнения: 1 680
Точен адрес някой може ли да напише или някакъв ориентир?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт