Ситен обрив.

  • 602
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 832
бебчо има по вратлето си и гръбчето един ситен обрив, пъпчици, кото почти не се виждат, а се усещат на попане, по скоро като грапава кожа. Преди няколко дни спряхме да до мажем със зехтин и минахме на бебешко олио на Бюбхен, възможно ли е да е от него?

# 1
  • Мнения: 48
здравей! напълно е възможно да е от бебешкото олио, доскоро ние ползвахме бюбхен , но с невен и много добре го понасяше бебчо, но последният път нямаше такова на магазина и реших да пробвам с олиото с лайка и незнам си там още какво пак на бюбхен , на вторият ден Никол беше с пъпчици , само че по коремчето и гърдичките, веднага го спрях -два дни я мазах с мас и се изчисти. спри за няколко дни олиото и си мажи бибчо с каквото преди си го мазала и сама прецини каква е причината, но ако много те безпокоят тези пъпчици по-добре потърси мнението на специалист, успех

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Мажи бебчо с преварено олио или преварен зехтин! А може и да е от претопляне, проверявай през деня да не се поти!

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Може и от олиото да е, а може и от претопляне на детенцето.
Мини отново на зехтина, няма да му навредиш на дребното човече Peace

# 4
  • Мнения: 3 360
Може и от олиото да е, а може и от претопляне на детенцето.
Мини отново на зехтина, няма да му навредиш на дребното човече Peace
И на мен ми се случи същото от бебешкото олио.Хубаво са те посъветвали-спри го и пак пробвай със зехтина и ще разбереш дали е от това Hug

# 5
  • Мнения: 197
Мажи бебчо с преварено олио или преварен зехтин! А може и да е от претопляне, проверявай през деня да не се поти!
[/quote
Да и аз мисля така Thinking  bouquet]

# 6
  • Мнения: 574
Може и от олиото да е, а може и от претопляне на детенцето.
Мини отново на зехтина, няма да му навредиш на дребното човече Peace
Бебоците лежат много по гръб и често се изпотяват и им се образуват пъпчици.

Общи условия

Активация на акаунт