Как да науча беба да спи в леглото си??

  • 461
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Здравейте мили майчета, надявам се да получа съвет...........за по-лесно приспиване използвах количката, но сега стана така че беба неиска да спи на друго място, не иска на ръце, не иска в леглото , което е като люлка, не иска в шезлонга..........просто незнам  какво да правя......

# 1
  • Мнения: 2 950
Моята беба спа в количката до към 4-5 месеца. после й стана тясно и сама поиска в леглото - прсто й беше по-широко. Според мен не пречи да спинка в количката, ако й е удобно.

# 2
  • Мнения: 1 382
Нашият дзвер и в количката не иска  Crazy

# 3
  • Мнения: 119
Ох и на мен ми е голям проблем това.Още от малка тя не искаше да спи в креватчето или в количката,а познайте къде на спалнтята  ooooh!.Като я сложа в креватчето пищи дере се и незнам какво да правя вече  newsm78 На мен и проблем ми е че не иска да заспива с друг освен мен и сама не иска,а още малко ще трябва да я давам на ясла ,защото трябва да почвам работа и няма кой да я гледа .Не ми си мисли просто Crazy 

# 4
  • sofia
  • Мнения: 8 933
Ох и на мен ми е голям проблем това.Още от малка тя не искаше да спи в креватчето или в количката,а познайте къде на спалнтята  ooooh!.Като я сложа в креватчето пищи дере се и незнам какво да правя вече  newsm78 На мен и проблем ми е че не иска да заспива с друг освен мен и сама не иска,а още малко ще трябва да я давам на ясла ,защото трябва да почвам работа и няма кой да я гледа .Не ми си мисли просто Crazy 
Махни решетката на креватчето и го долепи до вашата спалня. Ние бяхме така, защото ме мързеше да ставам нощем. Като заспи при мен само го премествах леко...и по лесно за обслужване.

# 5
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ох, милата, знам колко е трудно, защото моят син до преди 1 месец не искаше също да спи в своето легло; неговото креватче е доста голямо, махнахме едната решетка, долепихме креватчето до нашето легло, малчо спеше с мен на голямото легло, а мъжът ми се гънеше в леглото на дребния Rolling Eyes Rolling Eyes, но напоследък го приспивам дребния в нашето легло и след това го местя в неговото креватче; през нощта, като се събуди, го гушкам, докато се успокои, и пак го връщам там. Мисля, че успяхме да го научим за един месец
Пожелавам ти успех Peace

# 6
  • Мнения: 3 929
Пробвай да я преспиваш в количката и когато заспи, я премести в креватчето.

# 7
  • Мнения: 124
Моят син също до преди месец-два заспиваше само в количката, като го люлея. След като започна да се изправя и съответно количката въобще не е сигурна, започнах да го приспивам в леглото. Слагам го да спи, когато е изморен и го галя по главичката. Като цяло за 10 - 15 мин успявам да го приспя, но е трудно  Whistling, понякога се налага на ръце да го приспивам.

# 8
  • Мнения: 4 392
И ние имахме такьв период - Мони заспиваше в количката и аз после я пренасях в креватчето и,но беше само временно. Иначе, откакто се е родила,си спеше в кошарата,докато...не почнаха да избиват зьбките , някьде преди месец...И сега спи при нас на спалнята,но аз не се впечатлявам много,защото мисля,че и този период ще отмине... Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт