Мнението ви за промените във форум ОБЯВИ

  • 2 582
  • 37
  •   1
Отговори
Пускам анкетата за да видя дали само аз съм недоволна от промените ако мога така да ги нарека- то всъшност са ограничения във форума Обяви
Нали идеята е да си помагаме, колко нешта съм продавала и купувала от там а сега -завидяха ни и айде да им спрем кранчето.
Кой ще спечели и колко хора загубиха от това

# 1
  • Мнения: 3 153
Не знам за какво завиждане говориш, но явно не си наясно каква е целта на тези промени! Този подфорум (Продава, подарява) се беше превърнал в безплатен начин за някои хора да въртят успешно търговия, да рекламират стоките си и съответно да печелят много клиенти-подчертавам БЕЗПЛАТНО! Промените и огрниченията са точно с цел предотвратяване на подобни далаверки!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Не знам за какво завиждане говориш, но явно не си наясно каква е целта на тези промени! Този подфорум (Продава, подарява) се беше превърнал в безплатен начин за някои хора да въртят успешно търговия, да рекламират стоките си и съответно да печелят много клиенти-подчертавам БЕЗПЛАТНО! Промените и огрниченията са точно с цел предотвратяване на подобни далаверки!
И аз така мисля.Съгласна съм с промените.

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Доволна съм от промените. Загубиха хората, които се опитваха да спечелят неправомерно от този форум.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Да не е киселко гроздето?

Това е правилният начин за тези форуми.

Има форумни системи, в които нови потребители не могат нито да четат, нито да пишат, докато в специален форум не пишат 20-50 мнения, да се види, че са 'читави' хора преди това... така че, споко. 8 мнения те делят от заветните 50... завидели й били... Стига с тези конспирации!  ooooh!
Горките Мамма и Татти - 14,500 потребители кудкудякат и всеки дърпа нанякъде...
Смятам, че ограниченията бяха крайно наложителни.

# 5
  • Мнения: 111
моето мнение че този саит не е само за покупко продажби има и други теми които специално на мен много ми помогнаха Peace.Гласувам за 1 опция заштото си има правила и трябва да се спазват.

# 6
  • Мнения: 46 492
Доволна съм, като не могат да се разберат с добро- ограничения!

# 7
Първо - нямам ни най-малка представа защо са въведени тези ограничения и второ никога не съм виждала някой да рекламира стока във подфорум Купува/Продава.
 А ако е имало недоброжелатели както казвате то нищто не ги спира да си пуснат 50 мнения и да продължат да си правят измамите, но спира хора като мен които са на работа през деня и нямат време вечер да стоят пред компютара и да пишат мнения.

# 8
  • Мнения: 35 951
добре се справяш с набирането на нужните мнения, що си правиш труд да пускаш тема? или е за да си събереш заветните 50 бързичко, а?

# 9
  • София
  • Мнения: 11 692
добре се справяш с набирането на нужните мнения, що си правиш труд да пускаш тема? или е за да си събереш заветните 50 бързичко, а?
newsm10

Успешно събираш необходимия брой мнения!За два дни си пуснала толкова мнения, колкото не си за цялото време,през което си регистрирана тук.Направи ми впечатление,че повечето мнения са много лаконични или с иконки!Може и да не съм права /за което се извинявам/,ама ми бие на набиране на брой мнения за да си пуснеш обява.А иначе с некоректни търговци е пълно.Особено във форума за гледане на малки деца,дори не се крият!
А по въпроса ти,да необходимо е да има ограничения за да може да се ограничат некоректните търговци,които купуват от нас и после препродават на по-високи цени или пуснатата обява за продажба се оказва,че е на оказион.

# 10
  • Мнения: 8 459
Доволна съм от промените. Загубиха хората, които се опитваха да спечелят неправомерно от този форум.
Съгласна съм.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 623
Да не е киселко гроздето?

Това е правилният начин за тези форуми.

Има форумни системи, в които нови потребители не могат нито да четат, нито да пишат, докато в специален форум не пишат 20-50 мнения, да се види, че са 'читави' хора преди това... така че, споко. 8 мнения те делят от заветните 50... завидели й били... Стига с тези конспирации!  ooooh!
Горките Мамма и Татти - 14,500 потребители кудкудякат и всеки дърпа нанякъде...
Смятам, че ограниченията бяха крайно наложителни.

Нямам какво да добавя Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 259
Аз също подкрепям промените Peace

# 13
  • Мнения: 3 153
Може би все пак девойката, пуснала темата има от части резон, защото частта "подарява" не е удачно да е скрита и недостъпна. Ето, че някой нови потребители са принудени да пускат теми в други подфоруми за нещата, които искат да подарят! Мисля, че може да се помисли върху възможността да се отдели "Продава" някак си и да излезе от забранената зона! 

# 14
  • Мнения: 46 492
Може би все пак девойката, пуснала темата има от части резон, защото частта "подарява" не е удачно да е скрита и недостъпна ...

Предполагам, защото търговците вземат подарената стока и след това я пускат в продажба  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт