Нова седмичка любовна /13.02 - 19.02/

  • 3 127
  • 86
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 273
Хайде на новата седмичка, момичета!
Много любовна и щастлива да бъде Heart Eyes и изпълнена с хубави новини!
Казвайте сега за кого да стискаме палци! Аз първа се нареждам на опашката, че утре ще си правя тест за бременност. Утре се пада 14 ден от инсето, нали не е рано?

# 1
  • Мнения: 2 249
стискам палци lea-теста да е  EFP-положителен Wink
разписвам се за да ви следя по-лесно-не пиша често ,но чета постоянно Embarassed
на всички момичета-успех през тази седмичка-нали е седмицата на любовта-дано има резултат Hug
KEEP SMILING! Laughing

# 2
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успех, Lea! newsm10 Аз днес бях на преглед и всичко за сега е добре.На 6 ден от стимулацията лигавицата е 6мм, в десния яйчник 2 фоликула по 9 мм и 3-4малки, в левия 1фоликул-10мм и 4-5 малки.Успех на всички през седмицата.  love001

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
Пета, стискам палци и на теб! 3 доминантни фоликула са си много добре! Каква е следващата стъпка?

# 4
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ами за сега продължаваме със стимулацията и се надявам да станат повече доминантни фоликули Embarassed

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Добър ден и от мен Party Party Party
Тази седмица ще е под мото - стискане на палци Flutter
Най-вече съм стинала на Лея за двете чертички и къдрокоса мома..на пета също...и на всички, които имат нужда Peace Hug Hug
Весела седмица момичета.

# 6
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Весела любовна седмичка ви желая. С най-хубавите резултати и един прекрасен празник на влюбените, за тези които го празнуват!

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Весела седмица момичета!
Леа, дано да има положителен резултат!
Пета- добре да гледаш фоликулчетата.
Херка, къде се губиш? На винце, а?
Аз нещо май пак се разболявам- боли ме като дишам и следобед ще ходя при личната, ще говоря с нея и за консултация с хематолог, че нали имам разни такива екстри и ще трябва да направя нещо.

# 8
  • Мнения: 902
Стискам ви палци,момичета!Тази е вашата седмица!Късмет и да се похвалите.

# 9
  • Мнения: 1 951
Весела седмичка и на вас!

Специални палци на Леа и Пета  newsm10

# 10
  • Мнения: 133
Весела седмичка и от мен!
Желая ви много любов и сбъднати мечти!
На Леа и Пета newsm10 newsm10
 txtloves newsm76

Последна редакция: пн, 13 фев 2006, 13:08 от sabrina

# 11
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря ви момичета, много сте мили. Е Ва недей така, пак ли се разболяваш, не беше ли болна пак наскоро.Пази се, пии повече чайчета, яж лимончета, медец. Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте и от мен момичета Grinning
Успех на Леа и Пета, а Ва бързо-бързо да оздравява Grinning
Резултатите на половинката от разширената спермограма са много добри. Единствено по Крюгер тези с нормална морфология ми се виждат малко - 15%, но пък нормата е повече или = 14, така че сме много доволни Grinning

# 13
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Лекси добре са си, по Крюгер нали е по-строг критерия се броят тези, които са абсолютни шампиони  Simple Smile. така че не се притеснявай!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 273
Лекси, браво за спермограмата!
Ва, не й ли се вижда края на тая сатурнова дупка? Все си болничка. Пиеш ли витамини? На какви лекарства си в момента? Искам бързо да оздравяваш и да го махаш тоя надпис за сатурновата дупка Wink

Общи условия

Активация на акаунт