От кога се мият зъбките?

  • 384
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
... и с какво. Малкият има вече 6 зъба, като първите 2 му излязоха на 6 месеца. Гузно ми е, че вече повече от 4 месеца съм оставила зъбчетата му без грижа. Четох за някаква бебешка паста дето се продавала с напръстник за миене, някой ползвал ли я е? Не се сещам каква марка беше.

# 1
  • Мнения: 694
За тази паста не съм чувала, но докато имаше по-малко зъбки в устата и ги чистих с разтвор от кислородна вода и обикновена вода, напоени в марличка или памуче. А от както и прокараха почти всички с паста за зъби на Чико.

# 2
  • Мнения: 1 181
Пастата се казва Nenedent. Не съм ползвала, но съв скоро мисля да купя и да започна да му чистя зъбките.

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Аз вече няколко пъти пускам този линк, накрая има подробно за почистването на детските зъби Peace

# 4
  • Мнения: 1 038
Аз почнах да ги мия след годинката,преди това с марличка и вода ги почиствах.Излязоха й първите зъби на 10 месеца и после след годината започнаха да й излизат другите.Не съм се интересувала от специялна паста за зъби,отидох в аптеката,препоръчаха ми и взех(вече не си спомням коя е пастата). Simple Smile

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Когато станахме на годинка взех детска паста за зъби и четка, пастата е с вкус на ягода и на малкия му доставя удоволствие да му мия зъбките, преди това с нищо не съм почиствала, защото той не даваше изобщо да му се бърка в устата ooooh!, а сега му е интересно и сам изивява желание  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт