Бебешки разходки - Март/Април?

  • 499
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Мами, в предвид температурите колко време се разхождат навън бебетата през Март и Април? В зимни колички ли се разхождат? С космонавти ли са облечени?
Въпроса ми е за по-големите бебета - на 9-10 месеца.

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Много се разхождаме - сутрин около час поне, следобед - също, дори и повече.
Естествено, всичко зависи от времето; ако има виелици, ниски температури, излизаме за половин час.
Аз и сега излизам, та какво остава за март-април Wink
А за облеклото - всичко зависи отново от времето; ак ое студено, с космонавт, ако е топличко - с панталонки, палтенце, терлички/обувчици Simple Smile
Нашата количка е Маг Ингланд, страхотна е и за зима, и за лято Peace

# 2
  • Мнения: 1 427
И ние се разхождаме и сега Simple SmileКосмонавт слагам само, ако е много студено, че Йоана му се нерви нещо.Иначе сме с някакъв вариант на космонавт, но поларен, по-лек.Количката ни е комбинирана,смятам да я ползвам и през лятото.Иначе за времето, прекарано навън, не съм засичала, но винаги е за не по-малко от час-два.

# 3
  • Мнения: 507
Ние с бебо излизаме и в момента всеки ден. Най-малкото ходенето да пазарим ни отнема поне половин час. А за облеклото - ако е студено, с космонавт, ако е топличко - с панталонки, палтенце, терлички/обувчици. Ако вали или духа много силно слагам дъждобрана.

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сега когато има сняг и е студено, никъде не излизаме, просто не ми доставя удоволствие да се мотая из улиците в този сняг и студ, но като се стопи снега сме навън задължително  Grinning

# 5
  • Мнения: 445
Когато температурите са над 0 и ние излизаме за час, максимум два. Когато вали дъжд или сняг си стоим в къщи. И ние сме с комбинирана количка.

# 6
  • Мнения: 2 271
Ние с бебо излизаме и в момента всеки ден. Най-малкото ходенето да пазарим ни отнема поне половин час. А за облеклото - ако е студено, с космонавт, ако е топличко - с панталонки, палтенце, терлички/обувчици. Ако вали или духа много силно слагам дъждобрана.
И ние се разхождаме всеки ден,нищо,че още сме на 5 м

# 7
  • Мнения: 4 965
Ина, ние се разхождаме почти всеки ден, още откакто ни изписаха от болницата/бяха на 1 месец (стига температурата да е над -5 градуса) - количката ни е "ежесезонна", а откакто направиха 1 г. я ползвам много рядко - обличам ги с космонавти/ако е по-топличко с чорапогащник и джинси + палтенце, ботушки и шапчици (шал и ръкавици не траят по себе си).
Миналата година през март и април бяха на 8-9 месеца. Тогава вече е топло и с космонавтче хората биха ви гледали доста странно  #Crazy.
За възрастта, за която питаш, на мен за разходка ми бяха най-удобни за малките джинси тип "сафари", по-лека блузка върху бодито, шушляково/дънково якенце или анорак (според температурата) и ботички, ако вече се опитва да ходи. Можеш дори да вземаш одеалце и да оставяш детенцето да спи в парка (моите могат да спят по цял ден на чист въздух - отразява им се много добре).

Общи условия

Активация на акаунт