Любовната седмица - обичайте и бъдете обичани - 13.02-19.02.2006 г. !

  • 5 204
  • 122
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 412
Пожелавам ви много обич през най-любовната седмица в годината!

# 1
  • Враца
  • Мнения: 871
И аз ви пожелавам от все сърце много.....много любов.Защото всички ние се нуждаем от нея! Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 262
Танюши без малко да пусна нова тема, нещо не я доскифих, че и почти същото име щях да сложа, хехехе!
И аз пожелавам на всички ни много любов тази седмица и специално благодаря на йосарианчето, че ме накара да се замисля, колко много обич имам всъщност и то не един-два пъти! Смешно ще прозвучи, ама снощи колкото и да му се спеше, не остави чиниите за да ме разтовари за днес, а сутринта дори и простря вместо мен, тези жестове са също жест на обич!!! Може би не така романтични, колкото ми се иска, и не са заветното околосветско пътешествие, но все пак са много за мен! Така или иначе от снощи така неприятно ми тупти сърцето и още го прави, че нямаше да свърша и толкова! Обичам ви много и се радвам, че сте тук за да ме завръщате понякога на земята!

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ЛЮбов и пак любов на всички ви!

# 4
  • Мнения: 3 698
Да сте винаги влюбени и много обичани от любимите си хора  Heart Eyes
И да ви призная:
...ОБИЧАМ ВИ...много  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 333
Щастлива седмица на влюбените мили майчета!  Heart Eyes

Нека дарим половинките си с повече любов и те да ни оттвърнат десетократно на даденото Simple Smile   bouquet

Вчерашният ден много ме развълнува и ще се опитам да бъда по-мила и внимателна занапред, не ни е лесно и на двамата и май трябва да правя повече компроси и да не очаквам много. Сигурна съм, че му е по-трудно отколкото на мен да приеме тежкото заболяване на детето ни и я обича страшно много но по своему.
Времето ще покаже.

# 6
  • Мнения: 480
Желая на всички много любов и само щастливи мигове!

Нанди изтрий си пощата-не мога да ти пратя таблиците.

# 7
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И аз пожелавам много любов и щастие на всички ви  Hug!

# 8
  • Мнения: 1 710
Както я подкарахме с любовта от началото.... хайде дано ни върви така на всички!

# 9
  • Мнения: 2 543
Ех, че романтично станало тук!

Щастлива седмица и от мен! Hug

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  И дано успеем да запазим романтиката през всички останали не толкова романтични дни и седмици в годината  Wink  Hug защото лично на мен, понякога ми е много трудно  Embarassed

  На мен малката ми направи най - хубавия подарък: от няколко дни ми повтаря "Мами, ибичи те", превод: "Мамо, обичам те"  Heart Eyes И като го чуя това, сякаш нищо друго няма значение за мен...

# 11
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
bim_bam, това е прекрасно  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 520
Ей, мами, колко любовно се е заформило тук. Айде, дано от любов не се отървем не само тази седмица, но и цялата година (поне   Laughing ).

Ние сме на гимнастика от 11.50 тази седмица. Знам ли ако някой има път натам да свирка.  Laughing
Пътуваме днес натам и този малкия вика - "Колко?" (много обича да го задава този въпрос, на по-голяма почит е от "Защо?") и аз му казвам "30 минути." (т.е толкова му е гимнастиката), а нашия доволен от задната седалка ми се хили и вика "Добре-е. " Ама с един благ тон, сладур. Как да не се радваме и на малките неща, даже и на белите.  Grinning

Поздрави

# 13
  • Мнения: 4 414
ех, любов, любов...
аз не го тача този празник по принцип, ама мисля тази година по изключение да направя на татито подарък - ще си купя секси бельо Wink а да видим, дали ще има ефект, хихи..
с празник или не, желая на всички много седмици чиста любов!
а като си говорим за чувства, искам да ви кажа, че много много ви обичам. изключително се радвам, че ви познавам. честно казано, много рядко влизам в някои от другите форуми.  newsm51

Последна редакция: пн, 13 фев 2006, 17:03 от agneshka

# 14
  • София
  • Мнения: 4 883
Еххх любов..Стана ми толкова топло като прочетох колко сте влюбени и цветно настроени към този празник..Ами да ви пожелая тогава мнооого да се обичате, да бъдете винаги влюбени и цялото това усещане да искри завинаги в очите ви..

Сняг заваля, ама топлинката отвътре ще го стопи....

Общи условия

Активация на акаунт