Имението Даунтън

  • 44 491
  • 725
  •   1
Отговори

Анкета

Какво е мнението ви след първите епизоди?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 24 дек 2013, 18:11

# 45
  • До морето
  • Мнения: 7 013
Но за ролите на дъщерите можеха по-хубави актриси да изберат. С изключение на най-малката,другите две са зле. Особено като започнат Мери да я спрягат за голямата красавица... Tired
Хареса ми лакеят Томас. Красиво,но подмолно и пресметливо същество.

Абе симпатична е Мериту, ама малко дъртичка ми се струва. На няколко пъти за секунди я бърках с майка й  Rolling Eyes На колко години е актрисата, май е попреминала възрастта на млада девойка?

# 46
  • Мнения: 113
Добро утро, запис и от мен.
Гледах филма, хареса ми мисля да продължавам да гледам за предварително теглене на епизодите се замислям, но ще видим как сме с времето. Хареса ми как е направено въпреки, че и на мен вкарването на прекалено много герои от 1вия епизод ми дойде малко объркващо, но сигурно защото тичам подир дребното и не мога всяка сцена да гледам с 2 очи  Grinning

# 47
  • Мнения: 4 120
 На 32 е сега,тогава е била на 29, а в сериала е на 21 в момента  Mr. Green

# 48
  • До морето
  • Мнения: 7 013
На 32 е сега,тогава е била на 29, а в сериала е на 21 в момента  Mr. Green

 Mr. Green Брей, набито око имам  Mr. Green

# 49
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 484
Само дето в сериала за четири сезона са минали 10 години.
Така че сега - в края на 4ти сезон - героинята е на 31.  Peace

Колкото до майката - Кора Краули е била на 23 години, когато е родила Мери.
А Елизабет МакГавърн е с 20 години по-голяма от Мишел Докъри.

# 50
  • Мнения: X
Но за ролите на дъщерите можеха по-хубави актриси да изберат. С изключение на най-малката,другите две са зле. Особено като започнат Мери да я спрягат за голямата красавица... Tired
Хареса ми лакеят Томас. Красиво,но подмолно и пресметливо същество.

Абе симпатична е Мериту, ама малко дъртичка ми се струва. На няколко пъти за секунди я бърках с майка й  Rolling Eyes На колко години е актрисата, май е попреминала възрастта на млада девойка?

Симпатична,но не и красива. Поне за мен. Peace Не знам колко голяма е актрисата,струва ми се,че е над 30 години.
Въпросният наследник Матю ми се стори,че си падна по нея още като я видя за първи път. Но някак не си ги представям като двойка.

# 51
  • Мнения: 324
Привет

Хареса ми началото. За съжаление довечера няма да мога да го изгледам.
Маги Смит е жестока  Heart Eyes В очакване съм да размаха пръчица като Професор Минерва  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 13 284
Хареса ми. Ще гледам.  Peace Любимки за сега - графинята и Дейзи.  Grinning

# 53
  • Мнения: 5 462
Може ли някой да сложи на първа страница имената на актьорите от сериала и техните герои , снимките им и т.н. Да си ги преглеждаме отвреме на време дакато ги научим кой кой е , кой какъв го играе в сериала и т.н.

# 54
  • Мнения: 2 753
На мен Мери хич не ми се стори симпатична, много остри черти на лицето има, но за ролята си е подходяща.  Peace
Присъединявам се към молбата на Markrit.

# 55
  • Мнения: 4 120
 Аз не знам как, но може да се ползва този линк. Тук са описани персонажите:
http://downtonabbey.wikia.com/wiki/Downton_Abbey_Wiki

# 56
  • Мнения: X
Четири сезона ли е сериалът? Тези които са го гледали ако може да ми кажат,че не откривам информация.
Но прочетох,че най-големият фен на сериала е Мишел Обама. Grinning Дори поканила актьорския състав на обиколка из Белия дом.

# 57
  • Мнения: 4 120
 До момента са 4, аз го изгледах на един дъх:) Чакаме коледната серия, след всеки сезон има коледен епизод.

# 58
  • Мнения: 5 462
На мен Мери хич не ми се стори симпатична, много остри черти на лицето има, но за ролята си е подходяща.  Peace
Присъединявам се към молбата на Markrit.
Надявам се авторката на темата да има възможноста да го направи . Praynig Hug

# 59
  • Мнения: 2 753
Благодаря ти, инфантилнаHug
А тази О'Браян е толкова отвратителна, не мога да я гледам. smile3516

Общи условия

Активация на акаунт