Сънуват ли бебетата?

  • 881
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Случва ми се вече няколко нощи,да чувам моят син да се смее и да си приказва неговите,докато спи  ThinkingЧудя се дали сънува и на какво се дължи това?На вас случвало ли ви се е,нещо такова?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да, когато е имал по-емоционален ден.Малките деца(както и някои възрастни като мен) изживяват всичко на сън.Радвай се, че повече се смее, че моя син като ревне изведнъж като магаре, в началото имам чувството че са пуснали сирените за бомбандировка ooooh!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
О със сигурност сънуват.И ние се усмихваме на сън,плачем ,хлипаме...

# 3
  • Мнения: 1 382
Сънуват,нали и те са хора  Wink

# 4
  • Мнения: 140
Разбира се,че сънуват.Моята хубавица често изпищяваше насън.Отначало мислех че са колики или някаква друга болежка. newsm78Сега разбрах че просто си сънува детето PartyСега съм и закачила една индианска джиджавка над главата за ловене на лоши сънища #2gunfire Не знам дали помага,но факт е,че скоро не ми е пищяла  Hug

# 5
  • Мнения: 5 299
МОйта като че ли досега не е сънувала нищо весело. Обикновено се събужда с писъци през ноща. Особено от както я почнаха зъбите, най-често сънува кошмари. Tired

# 6
  • Мнения: 2 587
Разбира се ,че сънуват.И бебка сънува и започва да мрънка и върти глава.Като и се обадя че съм наблизо се успокоява.
schmatka ,какво представлява тази "индианска джиджавка"?

# 7
  • Мнения: 1 735
Сънуват ,дори когато са още в утробата.
Въпросът е не дали сънуват ,а какво сънуват???
Как мислите?

# 8
  • Мнения: 35 951
определено ДА, но аз не знам какво!

# 9
  • Мнения: 3 447
Индианската джиджавка е нещо такова http://www.kimb.dk/Dreamcatcher/dreamcatcher.gif
Казва се dreamcatcher. И аз имам такава, май ще почна да си я ползвам по предназначение WinkНа мене още от родилния дом ми направи впечатление, че като спи, прави разни физиономии, мръщи се, простенва...макар че тогава едва ли е имало какво да сънува. Но в момента определено сънува, понякога се смее с глас Laughing Това, което ме притеснява е, че през деня най-често се буди с плач Sad и като че ли му трябва известно време да осъзнае къде е и да се успокои. Не знам какво да правя ooooh!

# 10
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да сънуват. Новородените сънували как сучат, а по-големите май не се знае. Георги със сигурност сънува. Един път даже имаше някакъв кошмар и след известно време мрънкане на сън се събуди плачейки. Погалих го няколко пъти по главата, казах му 2-3 мили думи и той си заспа.

# 11
  • Мнения: 8 505
Да,сънуват.Чувала съм я как си бърбори нещо на неразбираем език или се смее,също се е и будила с рев,но последното не съм сигурна дали е сън или от болка при зъбоникненето.

# 12
  • Мнения: 1 181
И аз съм сигурна че сънуват. Павел понякога наддава писък и като почне да реве няма успокояване. Друг път пък се смее. Една вечер както спи протегна си ръчичката, посочи нещо (което той си знае какво е) с пръстче и каза "Дютю", което по принцип означава "дай туй". После се врътна на другата страна и продължи да спи.  Joy

# 13
  • Мнения: 1 038
Сънуват,аз на няколко пъти даже я чувам да бълнува неразбрани неща,виждала съм я как се усмихва,как се мръщи докато спи.Чувала съм,че не е хубаво човек докато спи да се наблюдава,но не мога да спра,много обичам по някога да я гледам как спинка спокойна. Simple Smile

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сънува, да, плаче, усмихва се

Общи условия

Активация на акаунт