Отговори
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Вече ми идва за трети път и забелязвам в дните около и по време на менструация, че Тея не суче с охота- има вид че млякото не й харесва на вкус... А имам мляко, защото след кърмене изцеждам- не много но все пак цедя... Дали пък не е с променен вкус или пък просто намалява... Или пък е станала пъ-мързелива? До сега имаше една две стачки, но не бяха страшни... Като че ли в петия месец- вече - нахитрява?...Научила се е че може и цедено от шише да получи....

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 603
При мен също имаше неодобрение първите два пъти като ми дойде, но после свикна и не прави фасони, докато съм с М. Ако се е научила на шише, за теб ще е по-голям дерт. Захранена ли е?

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз не съм, но съм чела, че е възможно и дори често срещано.Не се притеснявай.

# 3
  • Мнения: 140
Не съм забелязала,но май някой ми беше казал за това. newsm78Трябва да забележа,но на мен ми дойде за втори път и не съм обръщала внимание.Ама за сега си папа и не протестира. Praynig

# 4
  • Мнения: 4 242
При мен беше така първите месеци. Сега вече няма разлика. Ще свикне не бой се. Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 2 164
Досега съм имала само един цикъл. Беше ми много притеснено, понеже бях чела, че някои бебета отказват да сучат. Слава Богу, не забелязах да суче с неохота, всичко мина нормално.

# 6
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Не знам, обаче наточих 100 мл. след като едвам яде... #Crazy после си го изсука... Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 7 106
При мен не се е случвало никога, но не правиш ли грешка с даването на кърма от биберон?
Мисля че не цикълът има вина тук, а биберона. Ти сама забелязваш че :

.... обаче наточих 100 мл. след като едвам яде... #Crazy после си го изсука...

Спирай на време бутилката, ако не искаш да се задълбочи проблема.

# 8
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
При мен не се е случвало никога, но не правиш ли грешка с даването на кърма от биберон?
Мисля че не цикълът има вина тук, а биберона. Ти сама забелязваш че :

.... обаче наточих 100 мл. след като едвам яде... #Crazy после си го изсука...

Спирай на време бутилката, ако не искаш да се задълбочи проблема.

Сигурно си права,  но във всичкото останало време този проблем не съществува, проявява се само по време на цикъл... а и мее  страх като не изсуква всичко да не намаля лактацията... newsm78

# 9
  • Мнения: 790
Аз не съм, но съм чела, че е възможно и дори често срещано.Не се притеснявай.

И аз така.

# 10
  • Мнения: 7 106
Абе ти хубаво си се цеди, обаче не я улеснявай с шишето с биберона, защото в един момент ще и хареса повече от гърдата. Ако ти се струва, че не се е насукала достатъчно се изцеди и и дай с лъжичка или може вече да се пробвате с някаква чаша с човка.
Но щом ти казваш, че от биберона си го изпива, то значи не цикъла ти и влияе, нали същото мляко пие след това.
Остави шишето и идавай когато иска, тогава да суче. Бъди сигурна, че сама няма да се умори от глад. Все пак цикъла е 5-6 дни, нали  Simple Smile

# 11
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Да, права си така и ще постъпя.. очевидно се е била нахранила , ана мен ми се е струвало че многто бързо се насука... простосутрин имам повече мляко и тя не изяжда всичко... но определено вечер ми намалява.... Sad

# 12
  • Мнения: 7 106
Пипи, при всички е така на вечерното кърмене, нормално е. По-малкото количество на млякото се компенсира с по-често сукане. А и предполагам си чела, че колкото по-празна е гърдата, толкова съдържанието на мазнини в нея е по-голямо. Абе природата си го е измислила  Peace.
На този етап трябва само да махнеш напълно шишето, с другото бебето ще се справи  Simple Smile
Айде, че сигурно ти омръзна от мен  Laughing.

# 13
  • Мнения: 250
Н мен ми дойде за пръв път когато бебо беше на 10 мес. и не съм забелязала да отказва или нещо да го притеснява

# 14
  • Мнения: 1 976
И при мне е така...но се надявам да премине тази тенденция....

Общи условия

Активация на акаунт