София - Св.Троица,Банишора,Фондови жилища

  • 18 500
  • 281
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 196
Здрвейте,ето тема и за нашия район.С някои от мамите се познаваме вече,надявам се да се запознаем и с останалите Hug  bouquet

Последна редакция: нд, 12 фев 2006, 09:16 от bianka

# 1
  • Мнения: 48
 здравейте, аз съм в Света Троица, бл. 375. обикновено се разхождам в парка или на базара Илинден. ама сега си стоим вкъщи, че много е студено.  като се постопли ще се радвам да се запознаем Simple Smile

# 2
  • Мнения: 644
И ние сме -горе-долу във вашия район - На ъгъла на "Средна гора" и "Св.Св.Кирил и Методи".....

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=f3657c616e3c044d31b2e1b2b3fb3b … amp;Map26_30.y=69

Див младеж на 2г.8м.

# 3
  • Мнения: 2 196
Аз съм във бл.378,до 2-ра англ.гимназия.                                                 P.S. Пепеляшка,получих ти съобщението.Сега ме е тръшнал някакъв гаден вирус,но щом ми мине ще си организираме една среща.

# 4
  • Мнения: 644
Бързо да оздравяваш! Аз от около седмица давам на малкия Колактив /Зелените водорасли/...тая някакви надежди,4е няма да се тръшне отново,но...Има някакви сополки,но дано да е само това...

# 5
  • Мнения: 2 125
Ехооооооо!!! Къде без мен!? Аз съм тая от Фондовите...(ама, че гадно име за квартал Sick)
Боби, разписах се и аз! Hug Среща, ама да се качат температурите над нулата! cold

# 6
  • sofia
  • Мнения: 171
Здравейте!Аз съм от Банишора и може да организираме среща при по топло време някъде мужду трите квартала за да е удобно за всички! Wink

# 7
  • Мнения: 941
ето и аз да се разпиша, аз съм от св.троица точно при търговски комплекс глобус тук виждам много майки с колички, ще се радвам да се запозная с вас, аз всеки ден съм на разходка, през дена два се виждаме с мама nati и заедно с нея правим разходки из квартала и по магазините но ще е много интересно да сме по голям екип smile3521

# 8
  • Мнения: 2 196
Ние със stellina ходим в търговския комплекс на фитнес/сега  покрай тия болести нещо не сме ходили  скоро,но като се оправим сме там/.Ще се радвам да се запознаем ние ,пък и децата. Laughing

# 9
  • Мнения: 5 103
И аз съм от Банишора, но още съм бременна приемате ли ме в отбора за срещичка:)
Живот и здраве от пролетта съм с количка на разходки Hug

# 10
  • Мнения: 2 125
Всички са добре дошли на фитнес, разходки, кафенца и всички подобни занимания с или без деца Hug

bianka, относно фитнеса....ТРЯБВА ДА ХОДИМ, ЩОТО СТАНАХ СЛОН   261uuза 1 месец...Така съм го ударила през просото - то не беше хляб, вафли, бисквитки, чипс,  Popcorn eat...УЖАС.
Утре като ми мине конкурса ще се почваме пак Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 196
Папкай,душо,папкай - да ти е сладко!После ще мислим,като ни подберат инструктурите,ще ни излезнат през носа и вафлите,и чипса Twisted Evil Mr. Green

# 12
  • Мнения: 941
времето вече е доста  хубаво  Flowers Sunflower
хайде да си организираме среща за другата седмица newsm78

# 13
  • Мнения: 2 196
Дайте предложения - къде според вас ще бъде най-удобно на всички да се съберем.Аз в момента съм без детето,така че за мен не е проблем ,като време и място ,където и да изберем.

# 14
  • Мнения: 941
за мен е удобно към 11-12часа мястото някаде в района

Общи условия

Активация на акаунт