Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Извънкласни занимания
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
2 040-2 054 от 2 150 отговора

Много благодаря!. Ние сме за втори клас. Ще почакаме зимния модул ако се освободят места. Ако не, догодина. Кога се очаква информация за зимния модул? Казаха ми, че са 10 седмица, тоест свършват до Декември по мои сметки.
Цитирай

София

Ако има места за Вашия клас, бих Ви препоръчала да запишете детето още от първи модул. После се натрупва материал и става по- трудно "влизането в крак" с останалите, което може да доведе до демотивация.

пп- Да, занятията са по 10 на модул, но понякога се ходи и неделя, т.е. има по две на седмица. Следете страницата на СМГ- там има графици за всеки преподавател кога са заниманията
Цитирай

София

... бих Ви препоръчала да запишете детето още от първи модул. После се натрупва материал и става по- трудно "влизането в крак" с останалите, което може да доведе до демотивация.
Не съм много съгласна с това. Занятията са разделени на теми, така че ако се пропусне занятие е неприятно, но не пречи особено на следващите занятия.
Цитирай

Няма места за нашият клас. Ще чакам втори модул.А, къде точно са графиците?
Много благодаря и на Моливе и на Валя!
Цитирай

София

На сайта на СМГ (smg.bg) има сиво меню горе под логото. От там избираш Курсове, График (http://www.smg.bg/courses.php). Когато излязат ще ги публикуват там.
Цитирай

Много благодаря!
Цитирай

София

Можете ли да ми кажете по кои помагала ще решават второкласниците тази година?

Най-вроятно Немо и Умник Математик. Препоръчвам ви Курс по математика за 2. клас на изд. Вега 74.
Цитирай

Здравейте! Може ли някой да сподели мнение за г-жа Иванка Зангочева.
Цитирай

Бихте ли споделила дали сте доволни от учителката?

Аз отидох днес в 15ч, нямаше никой. Попълних си заявлението, платих и си тръгнах за няма и 5 мин. Записах бъдещия третокласник за съботен курс от 10:30 ч при Зангочева. Нямам препоръки и съвсем случайно я избрах заради удобния час, дано да се хареса от ученика.
Цитирай

Знаете ли 3-ти клас по какви сборници ще решават, или всеки преподавател си има различни идеи за помагала. Питането ми е с оглед на това, че не знам дали преди 30-ти трябва да набавя предварително сборници.
Цитирай

Ще ви кажат, също ги и предлагат на място
Цитирай

София

Здравейте! Току що прохождам в темата са курсове/модули/състезания и тн и ще се радвам на вашата помощ. Записахме сина ни на съботни курсове в смг за 3 клас. Знаете ли кои състезания, които се провеждат през годината е добре да участва той? Къде мога да намеря график за тази година? Много благодаря (продължавам да чета)...
Цитирай

София

Видях, че тази година (учебна) ЕК ще се проведе на 17.03.2018. На това ще се ходи, то е ясно...друго, което ми св стори ок (като за трениране ходене по състезания) Черноризец храбър, СМТ, Коледно, Московско, какво ще кажете? Гледам от сайта на
Цитирай

София

Хубави са, според мен, Черноризец Храбър и Иван Салабашев.  Повече от 3-4 състезания на година за третокласник ми се струват излишни.
Цитирай

И аз съм решила да огранича състезанията. Но ние сме по - малки.
Цитирай
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
2 040-2 054 от 2 150 отговора