Iz4ervqvane (za4ervqvane) na buzkite

  • 1 143
  • 17
  •   1
Отговори
Iskam da popitam dali nqkoi znae nqkoi efikasen krem ili metod s koito da se premahne tozi problem - iz4ervqvaneto?  Embarassed

# 1
  • Мнения: 9 063
Оуу...мойта специалност  Crazy
Аз като едно родопско планинско чадо, съм си родена с таквиз бузи  Embarassed
Повярвай ми, спасение няма...да живее фон дьо тена, поне донякъде става...
Ако някой има "лек" за това да пише  Blush

# 2
  • Мнения: 5 622

 Хаха, сина ми има такива бузки  Crazy И е като палячо с тях. Както и му казваме ние....

 Не знам наистина какво може да се направи  Thinking, но е чаровно това с бузките. И издава здрав вид  Wink

# 3
  • Мнения: 9 063
Ахаха, Бубе, виж ме в твоята тема за лещите  Embarassed  Laughing

# 4
  • Мнения: 5 622

 Стеф, точно като кукла си с тези бузки, аз не виждам, какво те притеснява!Много е сладурско. Аз слагам руж, за да постигна този ефект, при теб също изглежда, че имаш руж. Не дразни, определено Hug

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Изчервяване или постоянно зачервяване?
Аз съм доста бледа, но пък си се изчервявам с повод и без -  hahahaсрамежлива мома съм, какво да се прави. Мисля, че няма как да се прикрие, успокоявам се, че в това ми е чарът.
Всеки недостатък може да мине за... чар.  Joy

# 6
  • Мнения: 9 063
Бубе, мерси ти  Embarassed
Много хора си мислят, че прекалявам с ружа, кво ли си мислят-'' тази пък що не се научи да се гримира"  hahaha, а то ...  Laughing

# 7
  • Мнения: 5 622
Бубе, мерси ти  Embarassed
Много хора си мислят, че прекалявам с ружа, кво ли си мислят-'' тази пък що не се научи да се гримира"  hahaha, а то ...  Laughing

  bouquet

Аз съм доста бледа, но пък си се изчервявам с повод и без - hahahaсрамежлива мома съм, какво да се прави.


И аз  hahaha

# 8
  • Мнения: 952
На мен пък от студа ми се зачервява носа Embarassed Embarassed.Хем се цапам с кви ли не кремове преди и след излизане но...ефект никакъв пак ми се зачервява и си личи колко ми е студено. Някъде бях чела, че при хора с ниско кръвно се зачервява носа и са със студени крайници и май ще излизе вярно newsm78

# 9
  • Мнения: 5 313
Освен да прикриваш червенината на бузите с коректор друго спасение не виждам.Вземи си коректор с един-два тона по-светъл от фон дьо тена и го нанасяй под него или под пудрата,зависи кое от двете си слагаш.


Някъде бях чела, че при хора с ниско кръвно се зачервява носа и са със студени крайници и май ще излизе вярно newsm78

На мен лекар ми е казвал че е така.

# 10
  • Мнения: 1 629
Аз не разбрах за чии бузки става дума, ама да си кажа, че на Климчо ги мажа с Wind & Wetter Creme на Bubchen и се оправят.

# 11
Ami kazvali sa mi sa6to 4e moje da se prikrie sas zelen korektor, za6toto zelenoto neotraliziralo 4ervenoto, ne6to takova Simple Smile Nqkade bqh 4ela za nqkakav krem, koito namalqva 4erveninata pri prodaljitelno izpolzvane, no ne moga da si spomnq imeto mu, nqkoi ako znae ne6to moje da pi6e Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 313
Можеш да използваш зелен коректор.Със сигурност съм виждала в каталозите на Орифлейм и Ейвън такъв. Може би той ще е най-подходящ.

Сега се сещам че Авен имат такъв крем.Попитай в някоя аптека за него.Пък там може да ти препоръчат и друг подходящ продукт за твоя проблем.

Успех. Peace

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Освен да прикриваш червенината на бузите с коректор друго спасение не виждам.Вземи си коректор с един-два тона по-светъл от фон дьо тена и го нанасяй под него или под пудрата,зависи кое от двете си слагаш.


Някъде бях чела, че при хора с ниско кръвно се зачервява носа и са със студени крайници и май ще излизе вярно newsm78

На мен лекар ми е казвал че е така.

Така е, аз съм с ниско кръвно и носа и бузите често ми се зачервяват, а крайниците ми винаги са студени, дори лятото. Blush

Моята червенина я прикривам с пудра и малко руж.

# 14
  • Мнения: 18 542
На мен пък от студа ми се зачервява носа Embarassed Embarassed.Хем се цапам с кви ли не кремове преди и след излизане но...ефект никакъв пак ми се зачервява и си личи колко ми е студено. Някъде бях чела, че при хора с ниско кръвно се зачервява носа и са със студени крайници и май ще излизе вярно newsm78
И при мен е така. Студени ръце и крака, червен нос през зимата.

Общи условия

Активация на акаунт