За бибероните NUK

  • 988
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 392
Здравеите мами!
Наи-усьрдно ползваме биберони и шишета НУК,но след като смених биберона с 2. размер,които е за след 6 месеца,забелязах,че млякото тече много бавно,което , мисля ,не би трябвало да е така newsm78.Дали е такава концепцията на фирмата -производител или нещо с бибите не е наред? За изпиване на 200мл мляко на моята мома и трябва повече от час?При вас как е?

# 1
Не би трябвало да е така Thinking следващият по размер биберон, трябва да пропуска повече мляко. А със стария биберон, пак ли за толкова време си изпива млякото?

# 2
  • Мнения: 4 392
Не знам,защото я кьрмих почти 7 месеца,така че 1.номер не ми трябваше,направо ги изхвьрлях,защото в магазина не искаха да ми ги разменят за 2.номер.Но си спомням,че сравних дупките.Биберона е наистина доста по-широк,но в дупчицата почти няма разлика.

# 3
  • Мнения: 577
не съм сигурна обаче според мен е нормално това,защото трябва големината само да е различна,защото устичката му става по-голяма.А усилието трябва да е еднакво за дърпане

# 4
Тук има имформация за тези биберони, може би дупките са повече на брой, а няма разлика в големината им. Така е при бибероните, които аз ползвах.

# 5
  • Мнения: 1 114
Амарена, сигурна ли си, че си взела биберон за мляко? Нук имат 3 вида биби - за вода, мляко и по-гъсти храни /може би нектари или каша/. Ние ползвахме шишета на Нук, но 200 мл. бебо ги изпиваше за 15-20 мин. Цял час ми се вижда много. Иначе са много хубави шишета.

# 6
  • Мнения: 4 392
Амарена, сигурна ли си, че си взела биберон за мляко? Нук имат 3 вида биби - за вода, мляко и по-гъсти храни /може би нектари или каша/. Ние ползвахме шишета на Нук, но 200 мл. бебо ги изпиваше за 15-20 мин. Цял час ми се вижда много. Иначе са много хубави шишета.
Абсолютно сигурна! Sad Днес и налях 30 мл,за да видя за колко време ще ги изпие.Ами отне и 15 мин. Sad Rolling Eyes

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Изцедена кърма ли даваш или АМ? Защото ние сме на АМ и като минахме на №2, явно е по-гъсто и изобщо не излизаше през бибероните 0-6, купих за над 6 и пак тече бавно, но това за старите шешета Нук. От новите (широките), няма проблем.

# 8
  • Мнения: 4 392
Само на АМ сме вече.Не знам какви са тези широки шишета,трябва да питам в магазина.Но тои биберона нае зависи от шишето ThinkingБибероните сьм ги купила отделно от една борса,но на опаковката нямаше указания,за кои модел шишета са,аз мисля,че щом са за НУК ,значи са стандартни newsm78

# 9
  • Мнения: 1 934
Вземи по големия номер.така само се мъчи детето.

# 10
  • Мнения: 1 114
...,но на опаковката нямаше указания,за кои модел шишета са,аз мисля,че щом са за НУК ,значи са стандартни newsm78
На оригиналните опаковки пише за каква възраст са и за какви храни.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Не са само 1 вид- старите шишета Нук са по-тесни, новите (които излязоха миналото лято) са по-широки (като Авент). Бибероните за двата вида са различна широчина. Различни са им и дупките, независимо, че са за 1 и съща възраст и за едно и също нещо (примерно мляко). Ние имаме и двата вида. На старите (тесните) съм взела за мляко 6-12 месеца и пак са по-малки дупките от 0-6 за мляко на новите.

# 12
  • Мнения: 4 392
Да,тесни са ми шишетата.Тогава ще тьрся биберони за мляко 2.размер за новия модел шишета. Wink
Благодаря ви,мами! Peace

# 13
  • Мнения: 1 178
В бибероните на Нук за мляко между номер 1 (от 0 - 6м.) и номер 2 (от 6-12м.), няма разлика в големината на дупките а само в размера на самите биберони. АМ ако се приготвя според указанията на производителя не с толкова гъста консистенция, че да не може да тече. 15 - 20 мин. са нормална продължителност на пиене, но час наистина е много. А когато обърнеш шишето капе ли нормално? Можеш да опиташ с нагорещена игла леко да разшириш дупката (аз веднъж опитах, но иглата бе некачествена и остави черно по биберона Sad)
Да не би да слагаш бисквитка в млякото, тогава ще ти трябва биберон за каша

# 14
  • Мнения: 4 392
В бибероните на Нук за мляко между номер 1 (от 0 - 6м.) и номер 2 (от 6-12м.), няма разлика в големината на дупките а само в размера на самите биберони. АМ ако се приготвя според указанията на производителя не с толкова гъста консистенция, че да не може да тече. 15 - 20 мин. са нормална продължителност на пиене, но час наистина е много. А когато обърнеш шишето капе ли нормално? Можеш да опиташ с нагорещена игла леко да разшириш дупката (аз веднъж опитах, но иглата бе некачествена и остави черно по биберона Sad)
Да не би да слагаш бисквитка в млякото, тогава ще ти трябва биберон за каша
И аз забелязах,че няма голяма разлика в големината на дупките,което е много озадачаващо.Приготвям млякото стриктно според предписанията и никога не сьм добавяла бисквита.И аз сьм си мислела да я разширя с игла...Като наведа шишето,млякото не капе достатьчно бьрзо,трябва да трьсна шишето няколко пьти.Обаче -щастие в нещастието.Аз се изхитрих и и давам 180мл мляко с биберон на Камера,изпива го бьрзо,след това наливам 30мл в НУК-а,и тя дьрпа,дьрпа и заспива.Иначе трудно я приспивам Wink

Общи условия

Активация на акаунт