Столче за баня

  • 635
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,

Искам да купя за Таня столче, върху което да стъпва в банята и да може по-лесно да се мие. Сега и обръщам един леген и я държа, но е доста нестабилно. Гледах в Данет, че се предлагат няколко варианта, но нещо по картинките не мога да се ориентирам имат ли някаква гума отдолу да не се хлъзне столчето или...Ако някой има такова нека да каже марка и от къде мога да купя  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 314
Имат гумени подложки на крачетата и не се хлъзгат.
Горната повърхност също е непързаляща се.

Нашето столче е такова и сме много доволни


За съжаление обаче вече не се предлага модел без колани, а само такова с колани, което е на доста по-висока цена.

Много са доволни от столчето на Bebe-jou




от къде мога да купя

Ами ДаНет е магазин все пак, не е само електронен каталог Laughing
Ако не желаете да плащате за доставка, може да го поръчате и да го вземете от офиса.

# 2
  • Мнения: 8 505
Харесала съм това стъпало:http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_39&products_i … 9ff701b6df6e19dab,но варианта без колани,който е към 17-18лв.В момента не мога да го изнамеря,за да ти го покажа.

П.п.:Mamma ме е изпреварила Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 314
Мдам... и нашето е без колани, но повече няма да внасят такива  Confused
Не знам защо така са решили вносителите, тъй като тези без коланите определено се търсеха и купуваха многократно повече от тези с колани.

Иначе за показване - ето го



Не ми се вярва обаче да е останала някъде бройка в магазинната мрежа.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Нуби имат мнго хубаво стъпало и струва около 18,00лв,гумирано е и може да го купиш от Бебелан.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Реших - ще си взема това на Бебе Жу, даже ми отива и на името  Wink
Благодаря Мамма за отговора!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт