изпускане по малка нужда

  • 1 836
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте мамчета, синът ми е на 8 г. Почти всеки път преди да отиде до тоалетна по малка нужда изпуска по малко в гащите и после бързо тича до тоалетната. Преди 2-3 години разговарях по този въпрос с педиатъра му.  Той каза, че когато децата се занимават с нещо не се усещат и затова така става и, че с течение на времето ще отшуми. Но до ден днешен нищо не се променя. На психологическа основа ли се дължи това или на здравословен плоблем според вас?

# 1
  • Мнения: 2 978
Да не би да стиска до последно newsm78..така прави на моя братовчедка детето.

Гледам го че стиска и чак като го попиташ дали му се пишка се сеща и хуква..ама до тогава от игри се държи между краката Rolling Eyes.

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И аз съм имала с големия от време на време такива проблеми. Просто му е интересно това което прави и стиска до последно. Отучи се след като на 10-я си рожден ден му бях дала пари да заведе приятелите на компютърен клуб и там се изпусна. Завел ги човека и седнали да играя. по едно време му се припикало обаче ако излезе и отиде до училището да търси тоалетна ще му свърши времето за игра. Затова стискал, стискал и аз като отидох да го прибера гащите му вече бяха за смяна. Оттогава не ми е правил проблеми.

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 14:47 от martisun

Общи условия

Активация на акаунт