Пак за Биотрейд-този път за крем

  • 660
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 505
Това е въпросният крем:http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=5&id=11
А въпросът е дали става за смесена кожа...Хареса ми,че е с SPF 60,аз в момента съм с SPF 25 и доста се позачервих на обедното слънце,явно не ми е достатъчен.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 626
Това е въпросният крем:http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=5&id=11
А въпросът е дали става за смесена кожа...Хареса ми,че е с SPF 60,аз в момента съм с SPF 25 и доста се позачервих на обедното слънце,явно не ми е достатъчен.

Душа, аз го ползвам този крем от както почнах ексфолииращия тоник. Аз съм с мазна кожа. В началото не мога да кажа, че ми е идвал мазен, но го усещах някак си, ама аз съм такава - не обичам да си усещам лицето намазано с кремообразни продукти. И ФДТ не ползвам по тази причина. Вече свикнах с кремчето. Не ми лъщи лицето, слагам пудричка и цял ден съм ок.
Добър е крема, няма мирис - така се води, ама аз усещам съвсем лек аромат, средно между лекарство и крем. Не оставя бяла следа при намазване, въпреки високия фактор, добре попива. Аз вярно, че не ходя много по слънце, ама проблеми с пигментации нямам, откакто ползвам тоника и крема. Та мисълта ми е че явно добре предпазва.

# 2
  • Мнения: 8 505
А без пудра дали ще лъщи?Че аз освен кремчета и балсам за устни други екстри не ползвам.Иначе и аз нямам проблеми с пигментацията,но съм много бяла и веднага не хваща слънцето Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 1 626
Ами де да знам  newsm78
Аз го ползвам когато излизам. Вкъщи като съм слагам друг крем, и си седя без грим. Този в къщи без грим не съм го пробвала.
Но пак ти казвам, аз определям кожата си по-скоро като мазна, ако твоята е смесена, мисля, че би трябвало да ти попива още по-добре.
Дано се включи още някой! Жалко, че Биотрейд нямат мострички.
Майка ми също го ползваше есента, и скоро и свърши /аз пробвах нейния и тогава си го купих/, но тя е с нормална кожа и не се гримира. Не съм забелязала да лъщи. И тя ми обясняваше как добре попивал крема.
Хайде да видим мацките какво ще кажат  Wink

# 4
  • Мнения: 35 891
аз го купих миналото лято от една аптека, беше в срок и то още много време, не беше на витрината, изобщо - добре съхраняван, но се беше 'разделил' - отдолу беше бялата му част, а отгоре имаше сериозен слой жълта мазнина  #Crazy; опитвах се няколко пъти да го смеся отново, но до няколко часа се разделяха пак и съответно не ставаше за мазане  #Cussing out /не, че не опитах  Sick/; вашият крем как изглежда?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 626
Бубанка, моя си екстра! Стои като по-гъстичък плътно бял крем, е не е твърд като крем Здраве примерно, но не и като лосион. Бих казала с нормална консистенция! Що така твоя не е бил наред  newsm78

# 6
  • Мнения: 35 891
аз тогава позагубих доверие във фирмата, иначе още октомври-ноември щях да започна с избелващия тоник; сега ме запалихте и си поръчах преди малко тоник+маска, но за сега ще се пазя с Елея СПФ 25 за мазна кожа

# 7
  • Мнения: 18 542
От къде си купувате на Биотрейд продуктите? Поръчка през нета е доста удобно, но пък цената на доставката ми се връзва колкото половината цена на един продукт та предпочитам да се замъкна до някъде и да си купя.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 626
Чета, аз ги намирам продуктите им много лесно. В 3 аптеки в нашия квартал ги има със сигурност, в останалите не съм проверявала, а се сещам за поне още 4, но не ми се е налагало да ходя в тях. Преди момичетата бяха казали за Санита, не знам дали в Ремедиум ги има.

# 9
  • Мнения: 8 505
И аз ги намирам по аптеките.В Санита също съм ги виждала,а те всички зареждат еднотипно.

# 10
  • Мнения: 35 891
аз си го поръчах, защото не ми се обикаля; около нас няма точно маската и 2та тоника; Акне-Аут, избелащия и слънщепредпазния съм ги виждала често; нещо, за което не сетих - да ги поръчам в най-близката аптека, от която пазарувам често  ooooh!

# 11
  • Мнения: 2 196
аз го купих миналото лято от една аптека, беше в срок и то още много време, не беше на витрината, изобщо - добре съхраняван, но се беше 'разделил' - отдолу беше бялата му част, а отгоре имаше сериозен слой жълта мазнина  #Crazy; опитвах се няколко пъти да го смеся отново, но до няколко часа се разделяха пак и съответно не ставаше за мазане  #Cussing out /не, че не опитах  Sick/; вашият крем как изглежда?
. Преди една седмица си купих крема от една аптека до нашия блок.Когато го отворих вкъщи ,беше в същото състояние като твоя.Върнах се в аптеката и го показах на жената,тя отвори пред мен друг крем и той беше същия .Срока на годност си е наред,но мен нещо ме е страх да се намажа. newsm78

# 12
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
аз го купих миналото лято от една аптека, беше в срок и то още много време, не беше на витрината, изобщо - добре съхраняван, но се беше 'разделил' - отдолу беше бялата му част, а отгоре имаше сериозен слой жълта мазнина  #Crazy; опитвах се няколко пъти да го смеся отново, но до няколко часа се разделяха пак и съответно не ставаше за мазане  #Cussing out /не, че не опитах  Sick/; вашият крем как изглежда?
. Преди една седмица си купих крема от една аптека до нашия блок.Когато го отворих вкъщи ,беше в същото състояние като твоя.Върнах се в аптеката и го показах на жената,тя отвори пред мен друг крем и той беше същия .Срока на годност си е наред,но мен нещо ме е страх да се намажа. newsm78
Защо не изпратите запитване да фирмата защо е в такова състояние въпросния крем?

# 13
  • Мнения: 24
А без пудра дали ще лъщи?
Няма да лъщиш. И аз съм със смесена кожа и не лъщя, обаче леекичко се белея.
Не ми хареса на мен тоя крем, не ме предпазва добре. Получих едва забележими, но все пак кафяви петънца. Всъщност не съм много сигурна дали е от слънцето, или от лющенето на кожата. Но май не би трябвало да е следствие от лющенето. Новата кожа трябва да е розовка, поне аз така си мисля. Все пак няма да иде зян крема, ще го пазя за лятото да си мажа краката за да не ми се отбелязват чехлите и на ръцете за да не се получава текезесарски тен.

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 16:49 от thebee

Общи условия

Активация на акаунт