Ползвате ли пяна за коса и каква по-точно?

  • 4 834
  • 58
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Каква пяна за коса използвате за чуплива коса? Аз досега съм най-доволна от тази сивата на Wella,но нещо не ми се дават 13 лв.всеки месец вече. CrazyПоследната ми беше на Taft-тъмно синята,но е отвратителна,само ми слепва косата. Tired
А днес си взех на Loreal-Studio,искрящо синьо,но не съм я пробвала още,ще дам отзиви по-късно за нея Peace

Кажете вие с каква се мацотите или ако не ползвате защо? Thinking

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 426
OCH! Finishing touch- това ползвам   newsm03. Пяна за коса- гъвкавост. Особено от както си тормозя косата с пресата по 2 пъти седмично, косата ми определено е по гъвкава и жива. Тъмносинята Taft и на мен ми слепва косата, явно е за друг тип коси.

# 2
  • Мнения: 5 577
Аз пък ще похваля тъмно синята на Тафт.  Peace

# 3
  • Мнения: 56
Моята пяна я използвам за начупване и съм мн доволна - На Лонда на водна основа. Много е лека бързо изсъхва и в същото време ми държи вълните.

# 4
  • Мнения: 4 546
Аз пък ще похваля тъмно синята на Тафт.  Peace
и аз  Peace ама я ползвам само, когато се правя с дифузер, а то така или иначе, се слепма косата така  newsm78
пробвала съм и жълтата, но не съм толкова доволна.

# 5
  • Мнения: 481
И аз ползвам на Лореал и на Орифлейм  и съм много доволна.

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За косата всичко ми е Vo5. Много съм доволна. Пяната я ползвам за да си подредя косата защото ми е къдрава и ходи накъдето си иска.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 019
Aз съм доволна от Тафт за чуплива коса.

# 8
  • Мнения: 5 299
Тафт - бледо розовата. Силк нещо си беше Flutter Май за копинен блясък или нещо такова. Преди много ползвах пяна за коса - след всяко измиване, но косата ми и без това е мазна, и с пяната се омазнява още по-бързо Sick Сега ползвам един препарат за изправяне на Лонда Flutter

# 9
  • Мнения: 3 042
PeaceАз ползвам "LFNDA"- ULTRA STRONG!

# 10
  • Мнения: 107
Аз съм с чуплива коса и за да постигна чудесни къдрици използвам  Тафт - черен. Доста е силна и има приятен аромат. Но за тези, които не се чувстват комфортно с твърда коса едва ли е най-подходяща.... Доволна съм и от Индола (Скулптура?),но тя ми е скъпичка Mr. Green

# 11
  • Мнения: 17 402

А днес си взех на Loreal-Studio,искрящо синьо,но не съм я пробвала още,ще дам отзиви по-късно за нея Peace

Кажете вие с каква се мацотите или ако не ползвате защо? Thinking

ПОлзвам я. Мокър ефект, дрън- дрън... Няма такова нещо, поне при мен. Най- доволна съм от Тафт- розова и оранжева, Нивеа за къдрици и Вела флекс.

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ползвам на Wella High Hair лосион, но се наложи да си купя и пяна и първата, която хванах за ушите, беше червената на Taft. Доволна съм от нея.

# 13
  • Мнения: 790
Розовата на Тафт.

# 14
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Черната на Тафт и Вела Флекс Peace!

Общи условия

Активация на акаунт