Кенга и Ру

  • 2 770
  • 14
  •   1
Отговори
  Търся плюшени играчки Кенга и Ру. Имаме всички други от герои от мечо Пух, но тези са ни най-любими, а не можем да намерим.Дали някой тук може да помогне с инфо.
 благодаря ви предварително.

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз моля за инфо и за др - МЕчо Пух, Прасчо, ТИгърчо и Магарето!
Простете за отклонението но тук си е доста на място Wink

# 2
  • Мнения: 2 663
Преди около 6 месеца видях Ру в един магазин на Раковски.Като минеш Патриарха улицата завива на дясно...е на ъгъла има магазин за детски играчки-там.Той е от години и има много хубави играчки.Но сега дали има не мога да ти кажа.
А пък Йори и Тигър са страхотни и са големи,но пак казвам беше отдавна

# 3
  • Мнения: 1 520
Героите съм виждала в един детски магазин на Янко Сакъзов. Точно срещу изхода на парка. Май Васил Априлов беше пряката, но може и да я бъркам. И преди сме споменавали за този магазин, вътре има и домасни потреби.
Дано се сетиш.
Та там съм виждала повечето от геройте, но незнам какво е останало.

# 4
Преди около 6 месеца видях Ру в един магазин на Раковски.Като минеш Патриарха улицата завива на дясно...е на ъгъла има магазин за детски играчки-там.Той е от години и има много хубави играчки.Но сега дали има не мога да ти кажа.
А пък Йори и Тигър са страхотни и са големи,но пак казвам беше отдавна

Ще мина да проверя, thanks!:)
Ние Йори и Тигъра си ги имаме точно такива - огромни.Но тоя Ру какво търсене пада.Дано да имам късмет.

# 5
Благодаря на всички, ще обикалям..Simple Smile
За другите които търсят героите:
 Има огромни Тигъра и Пух на Бензиностанция ЛУкойл на "Драган Цанков", по около 40 лева са. Малки няма. Малки Йори, прасчо и Пух има  на едно магазинче в Хиподрума, но не знам точно адреса. Пряка е на "Софиийски герои", някъде зад Алианц България се пада.Ще проверя какъв е адреса и ще пиша, по 3-4 лева бяха.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 022
За Кенга и Ру - не съм виждала Sad
Останалите(Пух, Прасчо и т.н.) - на "Черни връх" в магазина до завод "Витоша", дето беше Рамстора .Освен като играчки там има и дрешки с картинки, и чаши и разни нещица подходящи за Рожден ден-украси, герлянди, часовници, възглавнички.

# 7
  • Мнения: 5 228
Част от тази приятна компания  Laughing съм виждала в Марсел на Дондуков.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В момента в "МакДоналдс" дават детско меню с играчки - героите от Мечо Пух. Има и Ру. Малки са обаче, като за ключодържател, иначе са хубави - днес взехме на Мони Слонбалон.

# 9
В момента в "МакДоналдс" дават детско меню с играчки - героите от Мечо Пух. Има и Ру. Малки са обаче, като за ключодържател, иначе са хубави - днес взехме на Мони Слонбалон.

Super!!
Blagodarq ti!(Sorry za latinicata, ne6to stana s kompjutera mi:(

# 10
  • БГ
  • Мнения: 735
на мене ми трябва Йори голям голям колкото се може пове4е благодаря ви предварително

# 11
  • Мнения: 984
Тигър и Мечо пух ги видях в Бокал за 18 или 19 лв големината е около 50см

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
на сп. на Окръжна б-ца (посока Младост).
На Пътеките (новите) м-н 100.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
Абсолютно всички герои на Дисни ги има в един страхотен магазин на площад Македония. Възможно е да е от веригата МАРСЕЛ, но не съм 100% сигурна.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 679
на мене ми трябва Йори голям голям колкото се може пове4е благодаря ви предварително
Нашият Йори го взехме от един детски магазин на пазара Димитър Петков - където е магазин Европа - влизаш вътре и в дъното - струваше 26 или 27 лв.
Имаше и Мечо Пух и Прасчо.
Тигър купихме от Марсел.
Кенга и Ру ги издирвам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт