Много ниска глюкоза

  • 1 194
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Здравейте,
имам малко притеснение и реших пак към вас да се обърна, защото четох много компетентни отговори в този форум за кръвната захар. Получих последните си кръвни изследвания и се оказа че глюкозата ми на гладно е 2,7 mmol/l  при реф граници  0т 3,8 до 6,1. Не е грешка, защото и гликирания ми хемоглобин е нисък 3,3%  при реф.граници 4,2 - 6,2.
Случвало ли се е на някой и какво е трябвало да предприеме.
Аз съм бременна в 11 г.с. и се притеснявам да не е проблем за бебечо.
Поздрави

# 1
  • София
  • Мнения: 5 720
Д-рите какво казаха? Мисля, че ако има нещо опасно, ще ти дадат съвет. Най-лесно е да да си хапнеш сладичко и ще се вдигне  Wink Ако искаш потърси в нета или най-добре питай д-ра, който те следи. Аз имах обратния проблем преди - беше по-височка от нормалното, което мисля е по-опасно, а след това ми беше паднала на 3,9. Успех и лека бременност!   bouquet

# 2
  • Мнения: 151
Теди, благодаря ти за отговора, мислех вече, че никой не е чувал за подобно нещо Rolling Eyes. Лошото е, че с това не се занимават генеколози, а съм на ендогринолог чак в понеделник.
Поздрави

# 3
  • София
  • Мнения: 5 720
Мисля, че е било моментно състояние, не ти ли препоръчаха втора кръвна проба преди да те пратят на ендокринолог? Успех в понеделник!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт