кенгъру - откога?

  • 415
  • 7
  •   1
Отговори
мами, спасявайте ме. от кога мога да слагам момата в кенгуру? на 40 дни е ,а вече не иска да спи през деня. обича да се разхождаме из стаите и да разглежда. като се застоим, плаче. едната ми ръка вече отказа и не мога да я нося, докторът казва да изчакам с кенгуруто.

вие откога започнахте да ги слагате?

# 1
  • София
  • Мнения: 44 084
можеш от момента в който стабилно си държи самичко главата. при това в легнало положение и без да прекаляваш във времето. Peace

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Около началото на третия месец, но знам за мами, които доста по-рано започнаха. А и бебчо тр. да може да си задържа главичката; но недей да го държиш прекалено дълго в кенгуруто

# 3
  • Мнения: 1 934
Можеш да го слагаш по малко има и такива  които са специално за по малки с облегалка която е по твърда за да му крепи главичката моето е такова на Чиполино.

# 4
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами ние почнахме да се слагаме след 3ти навършен в изправено положение иначи преди това в легнало ама без да се прекалява с времето

# 5
  • Мнения: X
Когато си държи главичката изправена,бебето е готово-аз почнах преди третия месец,но моя син си беше вече готов.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 901
Заглавието нарочно ли е така написано!?

Ние започнахме от втори месец, но Драганов ни беше казал, че мое вкъщи да я носим и преди главичката да стои стабилно. А тя трябва да е стабилна, защото "в случай че навън майката докато си върви, например изневиделица някой велосипедист й пресече пътя и тя вземе че инстинктивно се врътне на една страна, да не се килне вратлето на бебето". Задължително кенгуро с твърдо гръбче, вкъщи може колкото си искаш - даже било полезно за тазобедрените кости.

# 7
  • Мнения: 48
ние  сложихме Никол когато беше на 2 месеца , но тя определено не и допадна много, защото не може да шава, но щом на вас ви харесва да стоите мисля че няма проблем ,в едно списание беше предложена специална тема за кенгуру- там пише, че няма никаква опасност за бебчо, имаше и показани различни марки като най-подходящо за новоредоно беше кенгуру GO рlus на чико , но цената беше доста високо, но общо взето пишеше, че стига да сме внимателни няма опасност за бебчо дори да не може да си държи главата,

Общи условия

Активация на акаунт