Китайски чай Тян ши?

  • 16 021
  • 25
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Кажете някой пил ли го е и откъде да го намеря? Цени?
В един друг форум, прочетох, че лекар го е препоръчал на дете с наднормено тегло, значи би следвало да е безвреден newsm78

# 1
  • Мнения: 5 647
За какво е този чай? За отслабване ли? newsm78

# 2
  • все тук
  • Мнения: 1 716
За какво е този чай? За отслабване ли? newsm78
Да бе, ама и аз съм заплес - за отслабване - препоръчвали го за много различни диети.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 828
Не съм го чувала, но ми е интересно  newsm78

# 4
  • Мнения: 174
Не съм го чувала, но ми е интересно  newsm78
Дайте инфо, и мен ме заинтересува Praynig

# 5
  • Мнения: 614
И мен, и мен ...бързо казвай че тамън съм започнала диета Wink

# 6
  • Мнения: 1 277
Привет момичета,
имам книжка за продуктите на Тянши и веднага се включвам с информация. Фирмата предлага два вида чай: Антилипиден чай и чай за отслабване. Ще напиша накратко и за двата вида.

Чай за отслабване
"Чаят за отслабване регулира функциите на организма, разгражда излишните мазнини и ускорява изгарянето им.Чаят е преминал клинични изпитания, които показват, че той препятства абсорбацията на мазнини от организма, осигурявайки понижение на холестерола.
Състав: листа от лотос, семена от кассия тора, чай "Улун", лаваница, китайски ревен, сушена кора от мандарина.

Антилипиден чай
Чаят спомага за пречистванена организма, понижаване нивото на липидите в кръвта, подобравяне функцията на стомаха и далака, отделяне на излишните течности от организма, регулиране на кръвното налягане.
Състав: лаваница, семена от кассия тора, зелен чай, петолистна гиностема китайски ревен, сушена кора от мандарина и многоцветно пипериче.

Това пише в книжката. А от личен опит мога да кажа разкажа следното: Антипипиден чай пие майка ми. Докато го приемаше смъкна около 2 килограма за три седмици. Освен това сподели, че се чувства много по-бодра и не изпитва нужда от кафе.
Ако нещо друго ви интересува, питайте.

# 7
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Това не е ли нещо като "Зеления чай" newsm78,колко струва?

# 8
  • Мнения: 23
kade v Varna moje da se nameri tozi 4ai. v pikadili dali go ima?

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Стана ми интересно. Искам да пробвам и аз с този чай. Откъде в София и за колко парички мога да го купя?

# 10
  • Мнения: 1 277
Чайовете, както и другите продукти на Тян Ши се разпространяват чрез представители на фирмата. Цената на Антилипидния чай е около 14 долара, а на чая за отслабване е 16 долара. Ако не се лъжа, в опаковка има 40-50 пакетчета, като едно пакетче е предостатъчно за един литър чай.

# 11
  • все тук
  • Мнения: 1 716
А някакви координати на представители на тази фирма...

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
Ето какво открих: http://tiens-bg.hit.bg/

# 13
  • Мнения: 1 277
Някой ако иска да си поръча- аз съм представител. Ще оставя координатите си на Лични ако някой се интересува. Не да правя антиреклама, но цените в сайта са завишени.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 328
Пиши ми на лични, моля.

Общи условия

Активация на акаунт