Мнения за слинг

  • 1 556
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 273
Мили майчета,
Смятам да си поръчам един от следните слингове http://cgi.ebay.co.uk/Ring-Sling-Baby-Carrier-made-by-RooBaby_W0 … dZ1QQcmdZViewItem и
http://cgi.ebay.co.uk/FREEDOM-SLING-BABY-CARRIER-MIDWIFE-ENDORSE … dZ1QQcmdZViewItem
и моля за експертното ви мнение Grinning
Дали е достатъчно удобен и подходящ за детенце на 1-2 годинки /според продавачите е до над 2 год./. Но ме притеснява това, че на снимките изглежда, че детето всеки момент ще изпадне от слинга Rolling Eyes
Разликата м/у двата е в материята. 1-я е памук + вискоза, а 2-я 100% памук. Според вас, коя материя е по-подходяща?
Предварително ви благодаря за отговорите и моля модераторите да ме извинят, ако не съм пуснала темата на правилното място.

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Аз не виждам очевадна разлика  Thinking а за материята - моите и двата са 100% памук.
И..спокойно, ако е поставено правилно, няма как да изпадне. Аз моят вече го разнасях и на гърба, пъхнат в слинг.

# 2
  • Мнения: 6 243
Разликата между памучния слинг и този с вискоза е единствено в това, че вторият ще се мачка по-малко. Ако това има значение за теб.

Иначе - щом темата е за мнения, аз лично не виждам никакъв смисъл да даваш почти 19 лири за тов анещо. Ако се ушие, същото ще струва под 10 лв., което е колко - с около 50 лв. по-малко приблизително.;

так акато ти чета местоживеенето - драсни едно ЛС на Хедра, тя ще ти каже къде е шивачката, която е ушила нейния слинг. Ще стане по-бързо и по-евтино отколкото да си го поръчваш от Великобритания.

За удобното - удобно е. Моята маймуна е на 1 г. и 9 м., но в интерес на истината вече я придържам с едната ръка, защото е достатъчно сръчна, за да се изсули от слинга. Но миналото лято, когато беше на година - година и 4 - 5 м., слингът беше перфектен за нея. Сега й трябва каишка с нашийник, но това е друга тема.

# 3
  • Мнения: 35 891
няма да изпадне детенце от слинга, особено ако е добре стегнат Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз също мисля, че е безсмислено да си купуваш - както ти е казала хапката - абсолютно същия ще ти го ушият за 10 лв.
А колкото до това дали 100% памук или с малко вискоза... аз лично бих заложила на 100% памук Simple Smile

А затова дали ще падне - не се притенсявай - не пада. Както ти е казала и бубанка - стягаш.

Общи условия

Активация на акаунт