Пак за отслабването, ама тоя път - анкета

  • 3 252
  • 75
  •   1
Отговори

Анкета

Как ви се отрази/отразява кърменето на фигурата?

Опции:

  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Понеже мненията на майките за кърменето и отслабването бяха много противоречиви, пускам анкета. Та така - как ви се отразява пустото кърмене - тресем ли паласки или минаваме през иглени уши?  Laughing
За себе си - ям нормално и отслабнах (е, имам и още, ама там ще стане с малко диетка и помръдване на заднико от компа, няма начин  Wink). Особено доволна съм от ефекта върху гадния целулит...  Flutter
Отговаряйте с "отслабвам", ако сте отслабнали, дори и в момента да не вървите още надолу в килограмите, както и с "пълнея", ако след раждането сте качили.
Айде да видим какво ще покаже статистиката!  Grinning Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми не знам как да гласувам Rolling EyesОтслабнах след раждането, но не от само себе си, ограничавах се.Като се понатъпча - напълнявам.Като си се храня нормално - не напълнявам.С две думи - не ми се отразява кърменето на фигурата, яденето ми се отразява Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 1 107
Ям нормално и слабея ужасно, вече си мисля, че кърменето няма общо  newsm78

# 3
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Гласувах с ям нормално и отслабвам.Прибрах се от болницата 61 килограмова. От два месеца съм 57 - пълен застой. След първото раждане за два месеца влезнах във форма, т.е. струва ми се и ЕГНто си казва думата Wink

# 4
  • Мнения: 2 959
Зъхи, ти си на тема отслабване сега. Ами и аз след раждането поотслабнах, но се и храня за тази цел.

# 5
  • Мнения: 2 220
Ям нормално и нито отслабвам, нито дебелея. Няма отговор за мен...  Sunglasses

# 6
  • Варна
  • Мнения: 439
не ка4вам защото съм се тръснала пове4е от достатъ4но и няма пове4е накъде  - 70 килца съм ама така се тъп4а 4е се 4удя как не съм  превъртяла стрелките на кантара. Много съм лакомааа и нямам удържане

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 603
Еми аз ако не объркам нещо, няма да съм аз. Гласувах с 2 опция, въпреки че след като родих в болницата първо отслабнах, но после като се прибрах качих малко и реално от раждането приемам че не съм мръднала. Така че моля да приемете от мен последната опция  Embarassed

# 8
  • Мнения: 83
Направо си се тъпча и отслабвам, вече 4 кг. под теглото преди раждане надявам се да не слизам повече надолу, че и сега не хапна ли нещо повече от 2-3 часа и ми се вие свят...

Но при мен си е от кърменето. Ами смятайте: животинката изсмуква или би трябвало около кг. мляко, което си е около 700 ккал, а за да се произведе това мляко сигурно се изискват още калории, т.е. би трябвало да изяждам с около 1000 ккал повече от нормалното, което си е много ако се храня здравословно, затова и от време на време компенсирам липсите със сладости... Никога, ама никога не съм подозирала, че ще се притеснявам, че отслабвам твърде много, винаги съм била по-скоро от другата страна. Whistling

# 9
  • Мнения: 3 760
През първите две седмици свалих 4 кг, но ядях насила. Сега се тъпча като за последно и ме  е страх да общувам с кантара. Надявам се, че не дебелея.

# 10
  • Мнения: 250
Същите килограми съм както и преди да забреманея. Първите 2-3 месеца бях 2-3кг повече, но не съм се старала да отслабвам и не съм се ограничавала

# 11
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами аз си седя на същите килограми за момента и затова гласувах с последната опция
след раждането като се прибрахме у дома свалих още два килограма и след това нищо

# 12
  • Мнения: 1 382
Хапвам си доста...и за Бога незнам защо...но като невиждала и май пълнея,но и отслабвам,на дни съм,но си се въртя към 50-те килца  Peace

# 13
  • Мнения: 7 186
Аз си върнах кг бързо.
Първите 2 месеца ядях много, особено сладко Crazy, имах голям апетит, явно заради изтощението и безънните нощи, сега вече си ям нормално. Hug
Даже ако ми дойде музата може и още 2 кг да сваля за лятото. Thinking

# 14
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
А пък моята опция я няма - ям много, ама наистина много и си стоя на същите кила. Гласувах със стоя си на същите кила.

Да, обаче, за едни "ям много" значи едно, за други друго, много е субективно....

Общи условия

Активация на акаунт