Свищов

  • 10 565
  • 237
  •   1
Отговори
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Айде мами от Свищов-покажете се.
Утре се прибирам за два дена-ще има ли с кого да пия кафе newsm78

# 1
  • Мнения: 326
Здравей!
Аз съм от Свищов.

# 2
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Радвам се , че има мама от Свищов
Надявам се следващия път като се прибера да се видим по на кафе с децата  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 405
И аз бях мама от Свищов, преди 5 години. Grinning Grinning
Сега съм мама от Варна Grinning

# 4
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
И аз така Дяволина с тази разлика ,че съм мама от Разград Joy
Но винаги ще си остана свищовлиика в сърцето(там са всичките ми близки хора)

# 5
  • Мнения: 516
Ами да се присъединя и аз -  Grinning
От близо 3 години съм мама от Габрово,но съм родена и израстнала в Свищов-там е семейството ми и приятелите от у4ени4еските години.Ходя си два пъти в годината,като оставаме с детето за по 20 дни...винаги се вълнувам,когато се прибирам у дома  Hug
Поздрави на вси4ки съгражданки!

# 6
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Лелееееее само това ли са мамите от Свищов (даже повечето вече не живеем там) newsm78 newsm78 newsm78

# 7
  • Мнения: 516
Лелееееее само това ли са мамите от Свищов (даже повечето вече не живеем там) newsm78 newsm78 newsm78
Познавам още две мами от Свищов,които доскоро пишеха редовно във форумите,но явно неса видяли темата...

# 8
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Още една свищовска мама е видяла темата Laughing. Сега видях че Сръчка я познавам ,но тя още не знае че съм я разпознала Wink. Живея си тук и за сега не смятам да се местим.

# 9
  • Мнения: 326
Мамо миме, познах те!!!
Поизчетох тук-там какво си писала и разбрах веднага - работиш точно под моя апартамент!

# 10
  • Мнения: 1 233
Ееее и аз съм родом от Свищов, но живея в Търново. Обаче мама отскоро е там и живот и здраве на лято ще имаме дълъг престой там с бебка. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 326
Снеж 7, и аз ще се местя в Търново - планирали сме някъде септември да се вече там.

# 12
  • Мнения: 1 233
Сръчка, добре дошла тогава! Hug Сигурна съм, че ще ти хареса. Simple Smile Ако не се запознаем лятото в Свищов, ще се намерим после в Търново.

# 13
  • Мнения: 326
Снеж7, миналото лято изкарах в градската градинка, защото съм по майчинство със малкия. 100 %, че ще се засечем с теб това лято. А Търново вече ми харесва. Пътувам всяка седмица до там (в неделя, а често и в сряда) задължително. Още след второто посещение реших, че идеята да се преместим е много добра. Ние ще живеем на Пишмана в така наречените "бивши частни кооперации".

# 14
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
по великден ще си идваме=ще се радвам да се видим за по кафе с дребосъците:)

Общи условия

Активация на акаунт