Въпрос за Нутрилон 2

  • 884
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Имам питане към майките давали Нутрилон.
По-гъст ли е Нутрилон 2 и минава ли през бибите, които са с размер от 0 до 6 месеца.
Потам защото мъжо отиде да купи мляко на малката и решил да вземе Нутрилон 2 нищо че ние имаме още седмица и нещо до навършване на 6 месеца. Та сега се чудя дали ще мине през бибите или да го пращам пак да купува единица.

# 1
  • Мнения: 46 437
Ще мине, не съм сменяла бибите, когато минахме от 1 на 2  Peace

# 2
  • Мнения: 4 068
Знаех си, че ще ми отговориш. Даже мислех да ти пиша на лични, но после реших да пиша тук.
Явно ние двете с теб сме си върли привърженички на Нутрилона и това е. newsm10

# 3
  • Мнения: 1 410
И аз давам Нутрилон 2 и си е същото като единицата.

П.П. не сте единствени Mr. Green

# 4
  • Мнения: 27 524
А защо след 6-ия месец е двойката?Нутрилона така ли е? newsm78

# 5
  • Мнения: 1 410
А защо след 6-ия месец е двойката?Нутрилона така ли е? newsm78

Да, двойката е след 6 месеца.

# 6
  • Мнения: 6 390
да не сте единствените фенки на Нутрилона  Wink Grinning
Няма разлика  в гъстотата на млякото, тече през всякакви биберони  Wink Peace

# 7
  • Мнения: 27 524
А,ясно,Силве,мерси,ние сме на Аптамил и те са след 4-ия и мислех,че всички са така.Нутрилон са много добри.Ние сме фенове на пюренцата им,жестоки са.На Хип не ги ще,но на Нутрисия..... baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 8
  • Мнения: 4 068
Аз пък понеже още съм лаик на тема пюрета и не знаех, че Нутрисия имат пюрета.
И плодови и зеленчукови ли имат? И каква им е цената горе долу? За мое огромно съжаление в Била май ги няма, но ако са добри ще потърся къде ги има де.

# 9
  • Мнения: 27 524
Ами в Бг не знам дали ги има,аз съм в Брюксел.Казват се Олварит и имат всякакви,много са добри и консистенцията и вкуса са им чудесни.Но не знам дали ги има. newsm78

# 10
  • Мнения: 27 524
А защо след 6-ия месец е двойката?Нутрилона така ли е? newsm78

Да, двойката е след 6 месеца.

Абе,момичета,чета в сайта на Нутрилон и двойката си е за след 4 месеца???  newsm78

# 11
  • Мнения: 516
Ние също сме на Нутрилон 2 и невиждам разлика от 1. За гъстота не е по гъсто, но  за по хранително мисля че е!

# 12
  • Мнения: 8 505
Абе,момичета,чета в сайта на Нутрилон и двойката си е за след 4 месеца???  newsm78

Ами на кутията е отбелязано,че е за над 6 месеца.Освен така да го пробутват на русначетата,че и на нашите хлапета покрай тях (понеже се внасят кутии на руски с БГ-стикер).

# 13
  • Мнения: 46 437
Абе,момичета,чета в сайта на Нутрилон и двойката си е за след 4 месеца???  newsm78

Сигурно за различните държави се произвежда различна смес  Thinking и на Нутрилона и на Омнеото пише за след 6 месеца, в България на пазара в момента е това:

 

# 14
  • Мнения: 1 181
аз не съм сменяла бибите нито когато минахме на Нутрилон 2, Нито сега за Фризо 3.

Общи условия

Активация на акаунт