Подарък за 2-годишно момче?

  • 728
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Търсих подобна тема, но не открих...
Наближава втория рожден ден на сина ми и роднините непрекъснато ме питат какви подаръци да му купят. Нищо конкретно не мога да им отговоря. Не ми се иска къщата да се напълни предимно с еднодневки, които ще са интересни макс. 3 дни.Музикални играчки, които обикалят из къщата и ни подлудяват - не, благодаря. Дрехи - има си. Все ми се ще да са някакви полезни джиджавки от рода на сглобяващи се играчки, нещо, което ще развива различни способности у детето... Ама не мога да се сетя нещо конкретно  newsm78 Дайте някакви идеи, моля  Rolling Eyes 

# 1
  • Мнения: 809
Ние имахме рожден ден миналата седмица и навършихме 2 години. Естествено се напълнихме с шумни и пискливи еднодневки, но получихме и някои смислени подаръци. Конструктори 2 вида. Единият обикновен конструктор с блокчета за сглобяване, а другият с най-различни фигурки (триъгълници, правоъгълници, кръгове, квадрати), които трябва да се напасват. На Стефчо му е много занимателно. Освен това има едни играчки с фигурки, които трябва да се пъхат в съответните им форми и те са много развиващи мисленето. Подарих му и едно влакче с релси, което обикаля в кръг и издава автентични звуци. Книжки за рисуване. Има и едни ламинирани картони с различни животни, цветя, цветове, букви, плодове, зеленчуци, цифри на издателство "Гея Либрис", с които можете да изучавате света. Това е, което се сещам. Дано да съм била от полза. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 272
Голям да порасне Стефчо и много да слуша мама!   bouquet
Безкрайно съм ти благодарна за отговора. Идеята за картоните с животни е страхотна!
 Hug

# 3
  • Мнения: 98
Detski komputyr syshto e podaryk na koito mnogo se radwat decata ,zanimatelno i razwlekatelno

Общи условия

Активация на акаунт