Отзиви за "SEA OF LIFE " ?

  • 2 101
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 155
Някой ползвал ли ги? Добри ли са?

SEA OF LIFE

# 1
  • София
  • Мнения: 9 395
За пръв път ги чувам и виждам. Thinking

# 2
  • Мнения: 5 647
Видях им рекламата преди време в едно списание, но никъде не съм ги срещала по магазините.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 724
Купих си кремове, тони, мляко и маска от хотел Двореца във Велинград, казаха ми , че не ги разпространяват във всички аптеки.
За кремовете още е рано за коментари, но маската е невероятна, съдържат извелечени минерали от Мъртво море, много видове масла и водорасли. В понеделник, ако има интерес,  ще пусна повече инфо.
Израелско производство /все пак Мъртво море.../, предназначени за износ в Италия.
В Двиреца ми правиха калолечение с тяхна кал, кожата на тялото става  страхотна, имат и антистрес ефект, калта извлича и токсините. Laughing

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 127
продават ги и в аптеката на метро.

# 5
И аз си ги взех от Двореца Велинград. Маската за коса е хубава. Тази за лице също. Добри са.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 724
И аз си ги взех от Двореца Велинград. Маската за коса е хубава. Тази за лице също. Добри са.
Коя маска за коса имаш, аз бях в хотела последната събота и неделя и нямаше маски. Чудя се дали да я търся по аптеките?

# 7
  • Мнения: 6 155
Купих си кремове, тони, мляко и маска от хотел Двореца във Велинград, казаха ми , че не ги разпространяват във всички аптеки.
За кремовете още е рано за коментари, но маската е невероятна, съдържат извелечени минерали от Мъртво море, много видове масла и водорасли. В понеделник, ако има интерес,  ще пусна повече инфо.
Израелско производство /все пак Мъртво море.../, предназначени за износ в Италия.
В Двиреца ми правиха калолечение с тяхна кал, кожата на тялото става  страхотна, имат и антистрес ефект, калта извлича и токсините. Laughing

Майка ми е купила също от Велинград калната маска за лице и за мен една.  Hug
Каза, че била хубава. Аз не съм я пробвала още Rolling Eyes Но ме заинтригува описанието на продуктите в сайта. А виждам, че са сравнително скъпи, та се чудя дали си заслужават. newsm78

Veleva, ще се радвам да споделиш още инфо.  Grinning

# 8
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Имах един комплект преди време,подарък, донесен от Израел на тази марка-лосион за тяло, крем за ръце и крем за крака, страхотни и трите. Peace
Търсила съм ги тук, но никъде не бяха ги чували.Браво, че вече ги има, зарадвахте ме.Сега остава и някой с инфо за Варна да се включи.

veleva, я спомени малко цифри, моля те, много ме заинтригува.

# 9
  • Мнения: 6 155
Джиджи, виж в линка в първият ми пост - има цени.  Peace

# 10
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Джиджи, виж в линка в първият ми пост - има цени.  Peace
Пълен съм заплес. Embarassed.Мерси, Биби! Heart Eyes

# 11
Маска с минерали. Зелена е.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
В София съм виждала продукти с тази марка в аптеката на площад "Св. Неделя", на ъгъла, до Министерството на здравеопазването. Не съм ги ползвала, скъпи ми идват.

# 13
# 14
  • Мнения: 6 155

Това не го бях видяла. Мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт