използване на околоо4ен крем против бръ4ки за гърди

  • 780
  • 11
  •   1
Отговори
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
преди 4етох, 4е Брад и Дженифър използвали скъп крем против бръ4ки около о4ите за цялото тяло. не мога да си го позволя, но все си мисля, 4е гърдите ми поне го заслужават Grinning.
някой пробвал ли е?
по4ти съм сигурна, 4е се спасих от нацепване по време на бременността с протеиновите и витаминозните кремове за лице дето се мажех навсякъде, защото съм предразположена по принцип.

# 1
  • Мнения: 7 186
Че то колко тубички трябва да изхабиш за едно мазане? Shocked Те са по 15- 20 мл.
Малко ме съмнява тая работа. Thinking
Не знам, аз ползвам крема за бюст на Чико и съм много доволна.

# 2
  • Мнения: 5 622

 Малко откачено ми звучи.
 не бих казала и че това, че нямаш стрии след бреенността е от кремовете за лице. Аз също съм рпедразположена, щото си имах стрии от преди това още, но пък не се нацепих от бременността. Използвах маслата на Икаров.
 Какъв ефект точно очакваш от крема за очи, приложен върху гърдите ти?

# 3
  • Мнения: 614

  Какъв ефект точно очакваш от крема за очи, приложен върху гърдите ти?

Да изглади бръчките  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 9 470
По принцип, в случай, че околоочният крем не ти понася, би могла да си го мажеш, където и да речеш другаде. Hug
А сега сериозно. Верно ли очакваш някакъв резултат? Thinking

# 5
  • Мнения: 4 546
кожата около очите е съвсем различна от тази на гърдите - съответно и съставките в кремовете  Laughing
на "тайните на звездите" изобщо не се вързвам. Naughty ако вземе да се разнищи по-на дълбоко някоя "тайна" сигурно ще се стигне до някоя клиника за пластични операции  Laughing

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477

 Малко откачено ми звучи.
 не бих казала и че това, че нямаш стрии след бреенността е от кремовете за лице. Аз също съм рпедразположена, щото си имах стрии от преди това още, но пък не се нацепих от бременността. Използвах маслата на Икаров.
 Какъв ефект точно очакваш от крема за очи, приложен върху гърдите ти?

4ак пък отка4ено newsm78
около о4ите е най-нежната и 4уствителна на козметика 4аст. обикновено в козметиката за о4и се използват специални съставки проникващи на дълбо4ина, което ги прави и най-скъпи. не съм казала, 4е имам бръ4ки на гърдите Shocked но кожата си е по-нежна там. за това питах като идея освен кремовете за бюст дали и този няма да има ефект- да направи кожата по-стегната и еласти4на.
тези креможе са и по-мазни и не се изразходва кой знае колко.
а това за Брад Пит е информация от козмети4ката при която ходят. крема беше 30мл и около 60$. купували си с кашони и го ползвали за тяло. какъв им е проблема, 4е не разбрах?

# 7
  • Мнения: 171
 Joyтова ми се вижда смешно. за бюста бих ви препоръчала lierac dior, este lauder. наистина стягат и подхранват Wink

# 8
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
не мислех, 4е така ще реагирате, но се радвам , 4е поне ви развеселих. bowuu

# 9
  • Мнения: 5 622

 Не се засягай.Не съм искала да те засегна, нито пък предполагам другите, на които тази 'тайна ' им е смешна, но наистина това са врели некипели. Наистина ако тръгнем да търсим следата в тайните на звездите, като нищо, ще стигнем до клиника по пластична хирургия  Twisted Evil

# 10
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
не съм се засегнала, но има козметика и методи с разли4на техника, които хора с доста пари си позволяват и резултатите са невероятни. не им трябва задължително пласти4на хирургия.
все пак не говоря за 50 годишни хора.

# 11
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
за да не съм голословна

за този крем става въпрос:

http://www.skinstore.com/store/product.asp?catID=0&prodID=62 … 5&cjsku=KE002

а тук за друг крем е обяснено как може да е за едно и да се използва за друго с много голям ефект:
http://www.skinstore.com/store/product.asp?catID=0&prodID=13 … 5&cjsku=BR002


а на тия дето им беше много смешно кремове, които  действат както за бръ4ки по лицето и шията, така и за стрии и белези и за стягане на кожата

http://www.skin-etc.com/fr24ancr.html

http://www.aki-me.com/benefits.htm

защото в кремовете против бръ4ки се използва колаген и еластин, няма парфюми. тези за о4ите са като елексир с най-много съставки.използват се за около о4ите, цялото лице и деколтето.
 кожата на гърдите особено след раждане има нужда от то4но това.

сега логиката ми сериозна ли е ?
май трябваше първо да се разровя в нет вместо да гледам това Joy Joy Joy като отговор newsm78

Общи условия

Активация на акаунт