Лекуване по-телефона

  • 883
  • 11
  •   1
Отговори
Случвало ли ви си е често да ви ликуват по-телефона? При нас личната лекарка на детето при проблем и званя по- телефона.Например преди месец детето ми бе с хремар аз и се обаждам и тя ми изписва капки и панадол по телефона без преглед.Нормално ли е това? Чак когато настоях да и преслуша гърдите и да и види гърлото тогава каза да я закарам.Аз мисля че за едно малко бебе трябва повече внимание.Ако има майки от Бургас моля да ми препоръчат някои по свестен лекар.






















# 1
  • Мнения: 2 171
Ти сама си си отговорила на този въпрос. Ако ме питаш мен, бягай далече от тази лекарка. Колко жалко, че се отнасят толкова немърливо към най-важното - здравето на децата ни. Ако, не дай си Боже, се появят усложнения, после какво ще каже "...ами съжалявам". Да, ама едното съжалявам няма да оправи нещата!

# 2
Тя точно така ми отговори,като откриха на малката  луксацията а тя никога не се е сещала да и погледне крачетата.Отвращавам се от такива лекари нямам търпение да я сменя.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Май повечето лекари процедират по този начин...Изхода е направо да водиш детенце в приемния час без да се обаждаш. Последния път нашата лекарка лекува малкия от пневмония по телефона и аз извиках един друг лекар вкъщи за да не рискувам излишно...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 157
Ще повторя горните мнения - това е недопустимо Twisted Evil! Бягай от тази лекарка!
Да похваля нашата - когато сме болни, дори и само от хрема, иска през ден да водя детето да го преслушва и да му гледа ушите / вирусът на хремата лесно може да предизвика бронхит или отит/. Ако се налага и до вкъщи идва, без да взема нищо за домашно посещение. Е, как да не съм доволна. Жалко, че не си от София - да ти я препоръчам.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 723
Случвало ми се е само ако е спешен проблема. Например Дияна беше пила от автършейфа на баща си. Исках да знам какво да правя, но след това отидохме на лекар.

А и когато сме в провинцията и стане нещо... например миналото лято Дияна се скъса от повръщане когато бяхме на гости на свеки. 1во правя консултация с педиатърката по телефона, после на лекар. И лекувахме Дияна общо взето по телефона и се оправи. Лекаря в Сливен даже не искал да я погледне, искал да я постави на система.

Ако не си доволна от лекарката, смени я.

# 6
  • Мнения: 1 181
случвало се е ако й се обадя късно вечер например, но винаги казва да го заведа на сутринта.

# 7
  • Мнения: 5 577
Не мисля, че е правилно.  Naughty

# 8
Празя безотговорните лекари,след като и съм доверила здравето на детето си а на нея ни и пука-просто нямам думи.Дано следващата която избера да е по-отговорна а не само да отбива номера.Този път ще си отварям очите.

# 9
  • Мнения: 197
То4но така експерименти с децата НЕ smile3513Успех в търсенето newsm10

# 10
  • Мнения: 35 892
за съжаление се случва често да се лекува така  #2gunfire

# 11
  • Мнения: 1 393
Моята педиатърка винаги ни вика за преглед и ако сме много зле тя идва у нас.Никога не може да се лекува,без да се види...и баща ми е лекар и като го питам нещо по телефона ми казва-Докато не видя НЕЗНАМ!!!

Общи условия

Активация на акаунт