Мразя зъбите!!!

  • 969
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 396
На малкия му пробиват първите зъбки! То уж е радост, ама..... нЕма спане! Денем спи само, ако го люшкам в количката, а нощем се буди по 15 пъти..... а как хубаво си спеше.... като го нахранех в 9, та чак до 7:30 сутринта. На всичкото отгоре и мен сега ме боли един гаден зъб.... ама яко! Оголен нерв ли е що ли е незнам! Ще ходя да си го правя, защото иначе по цял ден се дрогирам с Аулини и Алгозони....абе мани!
Купих Калгел за бебо, та и него с обезболяващи да дрогирам, ама..... абсолютна бъзикня! Иде ми да му дам един аолин пък да поспим малко! Twisted Evil Ма още не  съм толкова откачила!
Незнам как да му помогна на човека и това най-много ме мъчи.... и липсата на сън де..... Twisted Evil
Ако някой знае бебешки аналог на алгозон- приемам съвети! Praynig

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ох,гадничко е ,но ще го изтъртите.После,като видиш пълвото зъбче,ти става едно такова миличко....Иначе и ние полжвахме Кал гел,но ефекта е кратък.Ако стане много нервно бебчето можеш да му дадеш Калпол.

# 2
  • Мнения: 5 577
 Hug

Темата ти ме развесели.

Ще мине.  Peace

# 3
  • Мнения: 1 613
Едва ли ще те успокоя, не е приятно, но се свиква  Mr. Green И на моята сладурана й се развали нощното спане покрай това зъбоникнене. Сега явно е в затишие и си спи спокойно (да чукна на дърво).
При нея също нищо не помага, нито гелове, нито прахчета - нищо!

# 4
  • Мнения: 7 837
Въоръжи се с търпение, защото кътниците тепърва предстоят  Crazy

# 5
  • Мнения: 7 430
И при нас е същото - избиват ли зъби - не се спи ooooh!
Аз на нашия му давал Калпол - за мое успокоение.Последно една приятелка ми каза да му натопя бибата в по-слабичка ракия, ама вие сте още малки за такива експерименти Mr. Green
Дано избие зъбчето и те остави да поспиш
...и аз чакам следващият рунд Tired

# 6
  • Мнения: 666
 Да не те отчайвам , но най- ужасното те първа предстои след първото идва второто и т.н , после кътници , а бе няма да спим и това е

# 7
  • Мнения: 445
Ами ще дежурим докато избият всички тези зъбки. Като се покажат, е голяма радост, но дотогава мъки!

# 8
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
не си единствената с тези зъби,на дъщеря ми онзи ден се появи първото,днес второто,а другито напират със страшна сила  Mr. Green маи наистина трябва  доста търпение от наша страна,а колко още остават не ми се мисли #Crazy

# 9
  • Мнения: X
Ами...спасения няма...стискай зъби Grinning

Подготви се, че кътниците и кучешките са по-зле.

# 10
  • Мнения: 396
Абе май на баткото не са му пробивали така.... или аз не помня! На него му пробиваха бързо- на 4м. първите два и после като се почна- на 7м. беше с 6 зъба, а на 11м. му проби първия кътник. Като навърши годинка за 9 дни му пробиха последните три кътнника и айдеееее свърши се ! Hug
Ма не помня дали беше такъв киселяк като този фъстък сега Close

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ами...спасения няма...стискай зъби Grinning

Подготви се, че кътниците и кучешките са по-зле.


Така е. На Иван сега му никне третия кътник, до един през ноща се въртя детето и рева, дадох му Панадол и за 15мин. се успокои и заспа

# 12
na nas ni niknat katnici ujas e ne qde ni6to polzvame nap za deca i ima efekt mo trqbva po 4esti4ko da se maje uspeh i tarpenie na vsi4ki mami 4iito beb4ovci vadqt zybi

# 13
  • Мнения: 4 068
Аз като стане много нетърпимо вече положението давам половин лъжичка Панадол и май помага. Беба се унася и заспива.
Какво да ти кажа-така ще е докато не поникнат всички зъби. Ние още нямаме и сме в очакване поне един да избие, че да знам защо не спя нощем.

# 14
  • Мнения: 1 629
Виж дали Дентинокс няма да е с по-добър ефект при вас. Ами, търпение му е майката Grinning

Общи условия

Активация на акаунт