нощното хранене

  • 3 639
  • 11
  •   1
Отговори
днес бяхме на консултация и сме качили 1,800 кг и педиатърката ни каза да махнем едното хранене през нощта. Аз кърмя и през нощта и не знам как да го откажа като той плаче.

# 1
  • Мнения: 46 429
Не знам, аз моето дете гладно не мога да държа, а педиатърката  Naughty
И София първия месец качи 1.800 кг., нищо не съм махала, педиатърката каза да си храня, както до тогава- на поискване.
Нямаме проблем с теглото, тя качваше доста на сантиметри.

# 2
  • Мнения: 4 068
Не смятам, че има проблем като е качило толкова детето. Другия месец ще си го навакса в сантиметри най-вероятно. Не я слушай педката. Те всички много бързат да откажат децата от нощното хранене. Храни си детето когато иска и не се коси. Освен това нощното кърмене стимулира много добре лактацията, така че не го спирай. И предай на твойта педка много поздрави от БГ-мамките. Wink

# 3
  • Мнения: 1 259
Едно и също плямпат тези педита, и на мен така ми каза още първия месец да го спра #Crazy.Естествено не я послушах,бебето само се отказа на два месеца Peace

# 4
  • Мнения: 1 031
Аз откакто се е родил не съм му давала да яде през нощта, а в средата на 2-рия месец сам се отказа и от яденето в 12 часа

# 5
  • Мнения: 5 299
Не се притеснявай изобщо - кърми си дететнцето, когато е гладно. Педито не я слушай. Когато детето само се откаже от нощното хранене- тогава Peace

# 6
  • Мнения: 8 505
Не слушай педиатъра.Храни я,когато е гладна докато иска.

# 7
  • Мнения: 213
Е как да го оставиш гладно??Храни си го то детенцето само ще реши кога вече не му е нужно нощното хранене!А относно кг-мите-и ние в началото качвахме по много ама постепенно започнахме да наддаваме по по-малко.

# 8
  • Мнения: 1 464
Да бе мен още от родилното ме изписаха с такива препоръки,не кърми нощем а давай вода със захар #Crazy...не слушай педита-медита,слушай си детенце Wink

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Като е гладно, ще яде, какво значи това, педиатърката каза, а и не виждам как ще го махнеш и то ще е спокойно и няма да реве newsm78 newsm78
Ако детенцето реши, само ще си го махне Peace

# 10
  • Мнения: 959
След като ни изписаха от родилното на 3тия ден веднага спрях нощното хранене. Отначало се будеше към 3-4 часа през ноща, но и давах чая на Хип с копър против колики или малко вода след това заспива и се будеше в 6 сутринта, като последното хранене ни беше в 23.00 часа. Сега сме по-големи и последното хранене ни е в 21.00 вечерта и спи цяла нощ без да се буди. Чак към 8.00 сутринта се събужда и към 8-30 я храня. Тя сама си направи този режим, но трабва задължително да махнеш нощното хранене иначе не става, или ще стане след време но много трудно.

# 11
  • Мнения: 46 429
... но трабва задължително да махнеш нощното хранене иначе не става, или ще стане след време но много трудно.

Детето само си го маха, когато вече няма нужда от него, въобще не е трудно, просто спира да се буди.

Общи условия

Активация на акаунт