как се справяте с постоянното чувство на глад?

  • 7 454
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 458
Никога не съм предполагала че ще го кажа НО МИ УМРЪЗНА ДА ЯМ.Да може да ви е смешно ,но през няма и 2 часа съм гладна .Кажете ми вие с какво се борите с този непрестанен глад? Grinning Да де не съм ви казала че съм бременна но то се подразбира. Joy

# 1
  • Мнения: 4 915
Яж начесто, по малки количества, хрупкай плодове - сушени и пресни, пий топли чайове, айрян, повечко вода, сухари, солети, супички и големи салати - така хем ще запълваш стомаха, хем няма да напълняваш прекомерно.

# 2
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Така  и не можах  да  се  справя  със глада. Хапвах  си  каквото  и  колкото  ми се ядеше , ами то  организмаима  има  нужда  от  повечко  храна, когато  си  бременна.Може  би  и затова  качих 20 килца , но  пък един  път  в  живота  на  жените  ни  се  пада  да ядем каквото  си  пожелаем , така че  не се  притеснявай толкова.

# 3
  • Мнения: 2 047
  Ами как се справях - с мисълта, че после трудно се свалят. А някой никога не могат да ги свалят.

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Хихи, при мен най- странното беше, че като забременях, апетита ми намаля.  Laughing

Последна редакция: ср, 08 фев 2006, 12:52 от Umma

# 5
  • София
  • Мнения: 39 745
Аз не се справях никак... затова качих 25 килограма Simple Smile
Идеята с плодовете е добра, само не лишавай отганизма си.

# 6
  • Мнения: 992
С плодове и ядки.
Яж плодове на често, аз между храненията ям постоянно плодове и пия доста вода.

# 7
  • Мнения: 2 015
И аз давах много акъл на приятелки, като бяха в такова състояние, а да ме видиш сега мен eat.
Аз наблягам на салати.Вчера ядох домати и краставици, които си поръчах на мъжо.Може и трушия и кисели краставички yes.Всички ми казват, че ще е момче stork-boy, за ради това кисело.

# 8
  • Мнения: 666
  С ядене - яж колкото ти душа иска - нали си бременна после като родиш ще му мислиш как да сваляш килограмите

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
много тиквени семки чоплех точно поради същата причина и много плодове Wink

# 10
  • Мнения: 2 220
И аз гледах да се ограничавам, но не много строго, все пак нали бях бременна  Laughing И все си мислех, че не ям много, ама накрая завърши с +20...

# 11
  • Мнения: 280
       Не се лишавам от нищо EmbarassedЯм постоянно и то каквото ми се яде без ограничения- после като се роди бебчо ще се справям с килограмите .

# 12
  • Мнения: 5 103
Ограничавам се честно казано, гледам нискокалорични храни и по мъничко и пак съм +8кила

# 13
  • Мнения: 1 107
Честно казано, хапвах си непрекъснато, по малко.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 146
Гледам да пия повече неподсладени течности. За да ми запълват стомаха. Но ... пак си хапвам повече и кг се увеличават.

Общи условия

Активация на акаунт