Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Е, татковци, с какво мислите да изненадате половинките за празника на влюбените?
Вечеря на свещи?Или секси бельо?
А вие какво очаквате???

# 1
  • Мнения: 2 534
Трябва да кажа на мъжо да попише тук , туко виж ми подхвърлил идея  smile3521

# 2
  • Мнения: 50
Баси тъпия, католически, набеден за празник ден ...

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бе Черепаха, бе момче младо... Че нека е набеден... Нали е празник... Колкото повече празници, толкова по-добре... Пък макар и набедени...
Аз съм склонен да подаря една невероятна вечер във спа-комплекс близо до нашия град... Минерален басейн, римска баня, сауна, джакузи и като за капак - едночасов класически масаж... А ако Дреблата не беше толкова малка... Щеше да има и хотелска стая, свещи и предложеното еротично бельо... Мда-а-а... Само малко да порастне...
И да не кажете на жена ми... Че ще ми отиде изненадата...
smile3520

# 4
  • Мнения: 73
Бе Черепаха, бе момче младо... Че нека е набеден... Нали е празник... Колкото повече празници, толкова по-добре... Пък макар и набедени...
Аз съм склонен да подаря една невероятна вечер във спа-комплекс близо до нашия град... Минерален басейн, римска баня, сауна, джакузи и като за капак - едночасов класически масаж... А ако Дреблата не беше толкова малка... Щеше да има и хотелска стая, свещи и предложеното еротично бельо... Мда-а-а... Само малко да порастне...
И да не кажете на жена ми... Че ще ми отиде изненадата...
smile3520

    newsm10  202uu   Пък аз чакам да вида с какво МЕН ще ме изненадат. Празника е за двамата- НАЛИ?

# 5
  • Мнения: 5 313
Браво Експрес. smile3521Страхотна изненада си подготвил за мама.


  Минерален басейн, римска баня, сауна, джакузи и като за капак - едночасов класически масаж...

Да не ходите в Хисаря?

# 6
  • Мнения: 50
Бе Черепаха, бе момче младо... Че нека е набеден... Нали е празник... Колкото повече празници, толкова по-добре... Пък макар и набедени...
Аз съм склонен да подаря една невероятна вечер във спа-комплекс близо до нашия град... Минерален басейн, римска баня, сауна, джакузи и като за капак - едночасов класически масаж... А ако Дреблата не беше толкова малка... Щеше да има и хотелска стая, свещи и предложеното еротично бельо... Мда-а-а... Само малко да порастне...
И да не кажете на жена ми... Че ще ми отиде изненадата...
smile3520


Дерзай  bowuu. Щом те кефи. ....

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 07:47 от Cherepaha

# 7
  • Мнения: 8 505
Св.Валентин НЕ празнуваме.Ще се съберем с още непразнуващи и ще почетем Трифон зарезан.Подарък не очаквам и най-вече не искам,би ми станало тъпо ако получа.

# 8
Az sam haresala na moia maj edno ku4entze tzqloto na tzeluvki,na kra4eto mu pi6e Obi4am te i kato go natisne6 po korema kazva I Love You.Dano da mu haresa

# 9
  • Мнения: 708
az dnes kupih na moeto naj-goliamo sykrovishte vratovryzka-beshe si ja haresal ot dosta vreme-znam che shte go zaradva.ama naj-golemiat podaryk za ngo e che mnooooooooooogoooooooooo go obichammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!

  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 166
търса боксерки на сърца или целувки - идеи от къде да се снабда? ако пък някъде има и дамски, ще има и за мен:)))

# 11
  • Мнения: 5 313
търса боксерки на сърца или целувки - идеи от къде да се снабда? ако пък някъде има и дамски, ще има и за мен:)))

Май в Метро видях такива,но не съм много сигурна.

# 12
  • Мнения: 791
 newsm62 Надявам се жената да си роди подаръка   smile3541

Общи условия

Активация на акаунт