това уврежда ли косата ми?

  • 1 571
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
ако спя вързана това уврежда ли косата ми? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 299
Едва ли...

# 2
  • Мнения: 7 186
Ти пък, как ти хрумна... Crazy

# 3
# 4
  • Мнения: 18 542
Не, стига да не е прекалено опъната.

# 5
  • Мнения: 3 248
ако спя вързана това уврежда ли косата ми? newsm78


Ако си я просто прибрала с ластичка или нещо друго - в никакъв случай! Naughty Но, ако си я опънала на конска опашка...всъщност се съмнявам, че така ще можеш изобщо и да заспиш. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 759
   А защо би го правила?

# 7
  • Мнения: 46 434
И аз спя с вързана, дълга е и ако не я вържа, мъжа ми по цяла нощ ляга в/у нея и ме скубе  Twisted Evil но знам, че не трябва да е стегнато, не толкова за косата, колкото да не ти е опъната кожата на главата. Като спя с по-стегнат ластик и ме боли главата сутрин  Confused

# 8
  • Мнения: 2 047
   Имаше нещо, че увреждало косъма, защото е опъната противоположно на растежа му ... newsm78

# 9
  • Мнения: 3 248
   А защо би го правила?


Не, че би го направила нарочно...знам ли...на мен ми се е случвало, например след дълъг запой, когато единственото ми желание е да подуша възглавницата - не успявам да заспя и ставам да се разфризирам! Crazy Crazy Crazy

# 10
  • Мнения: 3 611
Е, що да я уврежда?  newsm78
И аз спя вързана, ама то щото косата ми е под кръста и ужасно ми пречи и ми се заплита, докато нощем се въртя... Като говоря за "връзване" обаче, имам предвид да е ниско долу, иначе не само че обива, ми си и боли...

# 11
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Моята фризьорка ми препоръча да спя с вързана коса,защото ми е дълга,а иначе се начупвал косъма.Значи е по-скоро полезно отколкото вредно,само не я стягай прекалено,че сутринта ще те боли цялата глава.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз спя на опашка. Даже си я връзвам по-високо и на другия ден като си пусна косата имам добър обем в корените. Много пречи иначе това чудо.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 271
Определено е по-полезно да е прибрана косата, защото не се оплита, докато се въртиш нощем и сутрин не е нужно да  я дърпаш и  късаш, за да се разрешиш. Просто не трябва да е стегната, което нито нощем, нито денем е полезно.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт