Какво адаптирано мляко да давам?

  • 674
  • 13
  •   1
Отговори
  • гр. София
  • Мнения: 50
Ще минаваме на смесено хранене, защото ще почвам работа. Иска ми се адаптираното мляко да е колкото се може по-малко сладко, та да не се откаже бебка да суче сутрин и вечер. Моля помогнете ми.

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Милумил 1, ние също сме на смесено хранене

# 2
  • Мнения: 243
Ние също бяхме на смесено хранене, и давах Celia Develop. И останах и съм много доволна от това мляко.Препоръчвам ти го Peace

# 3
  • Мнения: 1 427
Ние също бяхме на смесено хранене, и давах Celia Develop. И останах и съм много доволна от това мляко.Препоръчвам ти го Peace
Бре доживях да видя някой още освен мен да ползва това мляко Simple SmileИ аз съм за него.Вече сме на 2-ка и пак си го пие с удоволствие.Помогна ни и с коликите на времето.

# 4
  • Мнения: 1 410
Аз давам само Нутрилон. Точен отговор няма да получиш. Пробвай и виж как приема детето.

# 5
  • гр. София
  • Мнения: 50
Много ви благодаря за отговорите! А това мляко Celia Develop от каде го купувате?

# 6
  • Мнения: 1 427
Много ви благодаря за отговорите! А това мляко Celia Develop от каде го купувате?
Не знам откъде си.В Ямбол го има във всички аптеки и бебешки магазини.Цената е от 6лв. до 6.50.

# 7
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Милумил 1, ние също сме на смесено хранене
аз също него ползвам Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
Милумил 1.Сладко е и млеката на Милупа са си ... Hug bowuu

Само да попитам - каква е връзката между сладкото мляко и сученето?Как като пие сладко мляко бебето, не се отказва да суче?

# 9
  • Мнения: 666
 Милумила е за злояди деца , аз ползвах Аптамил

# 10
  • Мнения: 27 524
Милумила е за злояди деца , аз ползвах Аптамил

И аз така,няма смисъл от сладко мляко без нужда!

# 11
  • Мнения: 252
миломил

# 12
  • Мнения: 396
Нутрилон- от него бебето не се запича.

# 13
  • Мнения: 127
аз лично давам Nutrilon-1. От известно време давам по 2 пъти и frizovom-за запек който ни нападна след капки срещу колики.

Последна редакция: ср, 08 фев 2006, 17:09 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт