За прибирането на корема.

  • 1 612
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 832
Здравеите,
Искам да ви попитам кога се прибра коремът ви напълно. При мен вече минаха 4 месеца откакто родих, но още имам малко коремче (горе-долу като на бременна в 3 месец). Вече се чудя дали въобще ще ми се прибере. А какъв ми беше плосък преди.

# 1
  • Мнения: 6 164
Имаше такава тема. Виж тук Sunglasses

# 2
  • Мнения: 8 505
Още в болницата.

# 3
  • Мнения: 1 393
Ох,и при мен това е болна тема,а вече минаха 6месеца  SadУж от 2седмици съм на диета,а корема ми не мърда и милиметър навътре.Дано да се прибере до лятото,че незнам  Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
Моя корем се прибра, някъде около 4-5 месеца след раждането, но аз горе-долу след края на първия месец, започнах да правя коремни преси. Иначе от само себе си не знам дали изобщо някога се прибира... Също е от значение дали кърмиш (ако кърмиш, матката се свива по-бързо)

# 5
  • София
  • Мнения: 43 904
аз съм вече без

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами от болницата излязох с малко коремче, но то изчезна до 1месец. А съвсем се стопи като смъкнах и излишните килограми в 4месец. Не съм правила нито коремни преси нито нищо, от самосебе си се прибра.

# 7
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Още не се е прибрал Embarassed....но за това съм си виновна само аз.

# 8
  • Мнения: 485
Ами аз още имам  Embarassed Коремни преси правя от 40ия ден, килограмите ми са същите както преди бременността... Просто корема ми беше огромен и на мускулите и кожата им трябва време за да се върнат в предишното положение.

Но както виждаш всичко е много индивидуално.

# 9
  • Мнения: 1 382
Много бързо,за сметка на това имам много стрии на корема  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 7 186
В болницата се прибра. Вече си ми е същия както преди, само малко фитнес ми трябва.

# 11
  • Мнения: 1 410
Към четвъртия месецвече не приличах на бременна, но не ми стана хлътнал като преди. Sad

# 12
  • Мнения: 577
сега нямам корем,но не е както преди,според мен с малко повече тренировки всичко си идва по местата Joy Joy

# 13
  • Мнения: 827
 Месец, най-много два след раждането, беше се прибрал. Да обаче натрупалите си сланинки през бременността останаха още доста време върху талията ми. През всичките тези месеци имах чевството, че коремът ми е отпуснат и има още да се прибира. Оказа се, че не е така, просто ми трябваха доста много коремни преси и пот да ги посваля. И вече 1 год. след раждането имам напредък, но все още ми остават 4 см до талията ми от преди.

# 14
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Тук май има извънземни JoyКак може кожа,която се е разпънала  петократно да се прибере веднага след раждането?!.Това според мен са глупости.Хайде като пишем да не подвеждаме останалите.
Ако си раждала със секцио-малко по-късно ще се прибере,дори и да правиш упражнения.При първото ми раждане това се случи след осмия месец.Сега, както вървят нещата ,очаквам до края на май да си възвърна формата.Не мисля,че трябва да се стресираш от това.

Общи условия

Активация на акаунт