Млечна диета - Отслабване???

  • 8 313
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте момичета!
Интересува ме, опитвал ли е някой да отслабне с "млечната диета" - това което намерих аз е да се яде само по 2 кофичики кисело мляко за ден и сваляш 4 кг. за седмица, но съм малко скептично настоена и въпреки всичко започнах.
Отчаяно искам да отслабна, но нещо не се получава, тъй като водя много заседнал начин на живот, опитвам се максимално да се  ограничавам с храната, и особено със сладкото - което ми е адски трудно. Започнах да пия китайски чай - таблетки и Цефамадар заедно, и карам предимно на кафе. Всъщност ето данни за мен:
височина - 173 см, год. - 30, кг - 68 /а бях 53 преди една година/. Чувствам се кошмарно в момента - като балон.
Ако всъщност някой знае нещо ефикасно и не толкова мъчително все пак /не мога да се ограничавам драстично, а пък за скъпи диети т.е. тези които се яде предимно месо и винаги пресни салати - не мога да си го позволя/ моля да ми дадете някакъв съвет. Sick

# 1
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72971.0
Пробвай по-добре с тази  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271



ЕЕЕЕ,ама не четете ли бе хора Thinking Thinking - момичето пише, че не може да си позволи постоянно пресни салати и месо - и вие за това и предлагате точно диетата с най- много месо и салата Shocked Shocked Shocked

Моят съвет е да опиташ с японското чудо (аз вместо месо там ядях риба - действа) или виж тази която днес публикувах - с брюкселското зеле.

Успех!!!

# 3
  • Мнения: 524
Евса, за твоя утеха аз съм 174 и 82 кг (а бях като теб 53  преди) и не мога да започна никаква диета , защото още кърмя човека. Чувствам се меко казано ужасно Sick...

Иначе недей да отслабваш с кисели млека после много бързо се връщат килограмите. ПОне с мен е така. Е, ограничавам сладкото , но много не ми помага...Пробвай лунна диета съчетана с японско чудо...

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На мен лично японската диета не помогна.  Sad
Аз напълнях точно за две седмици (след като родих) - осем килограма! При условие, че от родилното излязох 56 (норамлно тегло - 50 кг).Не ми оставаше много за сваляне и изведнъж - балон! #Crazy
Сега си мисля, че това напълняване е било задържане на течности. Може би затова японската диета не помага...
Ако случаят ти е като моя, пий много течности, ама наистина много - това е начинът. Вода, шипков чай, а киселото мляко - на айрян.

Общи условия

Активация на акаунт