Мнения за частна детска градина "Малечко"

  • 4 643
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 809
От септември мислим да пускаме Стефчо на ясла и понеже живеем в "Княжево", "Малечко" ни е много удобна, защото баба ще може да го взема. Като цало сме запознати с условията, но ме интересуват мнения за образователните умения, които се прилагат там. Нивото на обучение, възпитание и изобщо неща от този род. Ако има мами, чиито деца са или са били там, моля дайте повече инфо.

# 1
  • Мнения: 46
Старо,приспособено,аматьорско с дворче 2х2!Знаеш ли каква е цената?

# 2
  • Мнения: 3 271
Писах ти бележка

# 3
  • Мнения: 809
Старо,приспособено,аматьорско с дворче 2х2!Знаеш ли каква е цената?
Доколкото знам около 300 лв., ама аз сега толкова плащам на жената, която го гледа. Мен по-скоро ме интересува персонала и нивото на обучение, нали ги учат на английски. Ако имаш повече инфо пиши ми, ако искаш и на лични.

# 4
  • Мнения: 3 271
Старо,приспособено,аматьорско с дворче 2х2!Знаеш ли каква е цената?

285 лв, имат и транспорт; двора е доста голям, зад сградата имат училище с площадка и игрище също.

# 5
  • Мнения: 829
момичета, защо си отговаряте на лични? нали уж трябва да си обменяме информация...  Sad

мен ме интересува тази детска градина, защото също живеем в Княжево. къде по-точно се намира?

имат ли яслена група? как стои въпросът с храната (там ли се приготвя)?

изобщо всякакви отзиви от първа ръка ще ми бъдат полезни!  Peace

пс. упс, намерих линк за страницата им: Малечко, дано съм полезна на някого

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 12:42 от malejna

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз бих казала, от малкото което съм чувала, аматьорско. Персоналът е от една рода, което е показателно. Но таксата е добра.

# 7
  • Мнения: 3 271
Писах на лични, за да не ме заяде някой, че тогава имаше подобни тенденции.

Имат ясла. Готвят им там и храната е много хубава, според моите капризчета. Това ми беше един от критериите при избора, сина ми е с алергия.

Питай, ако нещо те интересува

# 8
  • Мнения: 829
Милена, благодаря ти за включването! Моят син също е с алергии (или подозрения за такива, не е ясно съвсем) и затова съм загрижена за храната.

А от обучението и грижите доволна ли си? По колко деца са в група?

# 9
  • Мнения: 809
А от обучението и грижите доволна ли си? По колко деца са в група?
Ние от септември сме там на ясла-градина. Казаха ни, че са по 5 деца в група. Общо децата тогава бяха 18.  Това, което ми обясни директорката, напълно ме задоволи. Изграждат у децата определени навици, приучават ги да водят колективен живот, отделно учат английски. Като директорката изрично подчерта, че това, че учат английски не означава, че децата излизат англоговорящи от детската градина. Да не очакваме такива феномени, просто свикват с езика. Възпитателките са завършили Софийския университет, специалност - ранноезиково обучение. Описа ми менюто и всичко ми допадна. Има една подробност - ние се записахме март месец и вече нямаше места.  Т.е.  приеха ни,  резерва. Директорката обясни, че държи на качеството на възпитанието и обучението, затова приемат ограничен брой деца. Това определено ме впечатли. Та си мисля, че не сбъркахме, като записахме Стефчо там.

# 10
  • Мнения: 3 271
Julka, в бебешката група ли сте? Трябва да сме се засичали някога, не са толкова много децата. Март бяха 22 и общо взето толкова са си, дъщеря ми имаше рожден ден и затова знам.

malejna, доволна съм от възпитанието, доколкото е възможно. Имам си забележки, но това си е по-скоро "мой проблем", защото няма градина, която да ме удовлетворява повече в тази посока. Имат правила и държат децата да ги спазват. Тук имаме известни проблеми. Иначе учителките са много добри и ми допада отношението към децата.
Учат английски, иначе заниманията са им по програмата. Сега лятото имат доста интересни игри отново. Имат сутрешна гимнастика, която вече е с по-състезателен принцип, което е добре за сина ми.

За храната - спазват менюто и дават нормални заместители, когато нещо не може да яде. Още се борим да ни дават редовно меню-то, защото се интересувам какво точно яде. Сутрин е корн-флейкс/кекс/филия с нещо, в 10 - плод, обяд - супа, манджа и десерт плод/компот, следобяда най-често е нещо тестено. Готвачката им е много добра според вкуса на моите.

Най-добре отиди на място някой следобяд, когато децата спят и ще можеш да си разпиташ диекторката за всичко.
Или питай тук/лични каквото те интересува

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Какво е реалното работно време на градината. Сутрин от колко и вечер до колко. С транспорта как стои въпросът?

# 12
  • Мнения: 3 271
8 до 18. Има опция до 18:30 срещу допълнително заплащане.
Имат транспорт, цената е спрямо разстоянието, но е по-ниска от другите градини.
Неудобното е, че вечер ги връщат много рано, което не е удобно за работещи родители

# 13
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
8 до 18. Има опция до 18:30 срещу допълнително заплащане.
Имат транспорт, цената е спрямо разстоянието, но е по-ниска от другите градини.
Неудобното е, че вечер ги връщат много рано, което не е удобно за работещи родители
Мерси, Милена, ние също сме в Княжево, така че разстоянието ще е малко.Наистина ще ми е трудно в 18 да съм си в къщи да я посрещна, но мисля и други варианти.

Общи условия

Активация на акаунт