Рожден ден във Варна - идеи ?

  • 690
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 045
Не можем да си харесаме място за първия ни рожден ден , и се надявам да ни помогнете  Hug

# 1
  • Мнения: 1 629
В събота ще ходим на детско парти в KFC, ще ти дам пресни отзиви Wink
Заведения, в които съм ходила са 'Барби' и '1001 приказки'. В първото, ако партито е през седмицата - бива, макар едно плато сандвичи за деца 250гр. да струва 7-8 лева Shocked, в събота и неделя, обаче е страшно претъпкано и задимено. В '1001' Приказки съм ходила само през седмицата и не съм особено очарована. Да не пропусна 'Замъкът' - там не е за хора, за деца, пък, съвсем.

# 2
  • Мнения: 17 407
Барби, по- добра идея нямам... Детски кът има и в Маестро, но там трябва да е събота или неделя, малко е мястото за игра, иначе си има ,, кака,,  да ги занимава.

# 3
  • Мнения: 544
skapa se kirilizata-sorii!
pizza Bandi/obrazcov dom/pizza Maestro,KFS,biliardnata zala na k-s Horizont....vesel praznik! Grinning

# 4
  • Мнения: 1 045
Благодаря ви , но нито едно от изброените заведения не става за толкова малко дете  Sad Надявам се все пак нещо да намеря  Praynig

# 5
  • Мнения: 17 407
Един съвет: на тази възраст  най- добре у дома Peace Успех в търсенето!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 632
Един съвет: на тази възраст  най- добре у дома Peace Успех в търсенето!

И моят съвет е същият, но ако все пак държиш да е в заведение, се сещам за новата \годзила - на вторият етаж не се пуши и е подходящо за деца, но е трудно за пренасяне на колички, защото има много стълби.
Весел празник!  Simple Smile

# 7
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Къде точно се намира тази годзила?

# 8
  • Мнения: 544
на пазара точно срещу рибната борса се намира новата Годзила.За РД на малки деца е хубаво и в Макдоналдс-поне не се пуши.Така нар.детски заведения са още и 1001далматинци/до пожарната,аи ниакъде и по кварталите имало още/Барби,Замъка,в Гала кафе има детски кът.Нашия първи РД празнувахме в една квартална сладкарничка,като бяхме е запазили само за нас без външни хора-получи се добре.Отново весел празник и успех в търсенето!

# 9
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Един съвет: на тази възраст  най- добре у дома Peace Успех в търсенето!
И аз мисля така, много мислих да отидем на заведение, дори обмислях варианта за заведението "Барби", страхотно е за Р.Д.. Но по съвет на майките реших да го напрвя в къщи с родата. И не съжалявам, детето е малко нищо няма да разбере от цялата работа, само родата ще се радва. Аз обмислям като стане на поне 3г. да го направим на заведение, да разбира малко че да се нарадва детето.

# 10
  • Мнения: 493
Whistling и на нас ни предстои рожден ден и аз не знам къде ще го правя ??? дайте съвет и на мен  #2gunfire пове4ето са мизерия или лошо обслужване

Общи условия

Активация на акаунт