кухня

  • 495
  • 10
  •   1
Отговори
на колко месеца трябва да стане за да го запиша на кухня Simple Smile

Последна редакция: пн, 06 фев 2006, 20:28 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 995
Трябва да попиташ в кухнята във вашия град. При нас е от 6ти, а знам, че в някои градове има дори от 4ти.

# 2
  • Мнения: 3 360
Катка ти е казала вече!Важното е ,че детето трябва да е захранено и готово за кухня Naughty

# 3
  • Мнения: 218
Катка ти е казала вече!Важното е ,че детето трябва да е захранено и готово за кухня Naughty
да ... така си е

# 4
  • Мнения: 1 555
В нашата кухня е от 9 месец, но знам че има и дет. кухни , които започват от 4 м

# 5
  • Мнения: 462
Има млечна кухня, която е след 4ти месец, но честно казано не знам как става записването за нея. Другата кухня е след 9 или 10 месец...май не си спомням точно Sad

# 6
  • Мнения: 1 006
Както са ти писали и останалите - първо проверяваш кухните в града ти откога са и ти решаваш - съобразно това с какво си захранила вече детето и дали ще е готово да приема храната от кухнята!

# 7
  • Мнения: 5 299
При нас (в Русе) кухнята е от 4-я месец. АЗ записах малката на 5 месеца, но близо месец и трябваше докато свикне с храната. ПОчва се със зел.пюре и кисел.

# 8
  • Мнения: 1 393
Ако е млечна кухня може от 3-4месеца,а другата е от 9м.,но ти трябва бележка от педито,че не сте алергични и фотокопие от акта за раждане

# 9
  • Мнения: 52
при нас е от 10 месец това е в ов4а купел

# 10
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не съм го записвала на кухня, готвих му докато стана на 9м. и после започнах да му давам от нашата храна.

Общи условия

Активация на акаунт