Да се похваля с детенце

  • 1 554
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
Дъщеря ми е на 5 годинки,а вече чете и пише сама book.Никога не съм я насилвала да пише или учи букви и срички,а тя преди 2 седмици ми отваря готварската книга и започва да ми чете рецепта за капама ShockedНаправо ме "хвърли в оркестъра"  smile3506

# 1
  • Мнения: 153
Браво на детенце! Нека да продължава да те изненадва така приятно.( и да му сготвиш капамата) Grinning

# 2
  • Мнения: 1 731
Браво  Hug Hug HugУмно е детенцето.И моята така почна отрано да чете и и беше много лесно после в първи клас.Продължавайте все така и няма да имате проблеми в училище.  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 195
браво Wink Grinning това е страхотно наистина. дано да и е така лесно във всяко на4инание:)
пък то децата винаги ни изумяват - моя син е на годинака и месец, и днес ме изуми - белех му мандарина, той взе обелките, отиде в кухнята и ги хвърли в кофата за боклук - а никога не съм го у4ила. после дойде и си изяде мандаринката. мислех 4е е слу4айно иопитах с втора - ми пак детето си взе обелките и пак в кофата:)
умници
е с вашето постижение трудно можем да се мерим:) Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Браво  smile3501 на детето .Да се развива все така добре!  bouquet
Ходи ли на градина???

# 5
  • Мнения: 2 032
Чудесно, браво, това си е постижение. Казвай сега как я научи. bash

# 6
  • Мнения: 5 877
Браво на детето! Май напълно си е заслужило една голяма хубава книга с приказки.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 677
Браво на детето!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Да ти е все такава умница и да се постарае да научи и малката си сестричка!!! Heart Eyes
Желая на цялото ви семейство още много такива радости! Laughing Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 39 744
Браво Simple Smile

Кога ли мойта ще почне да чете. Пише, но чете буква по буква, а аз нямам представа как да обясня сричките.

# 9
  • Мнения: 1 403
Браво на детенце  smile3501

# 10
  • Мнения: 3 740
Браво! Дано остане запалена читателка!

# 11
  • Мнения: 1 858
Браво! Дано остане запалена читателка!
Peace smile3501

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 01:18 от maatete

# 12
  • Мнения: 3 861
Браво на детето, моите поздравления Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
 Браво на детето! Заслужава хубава книга за подарък!

Браво Simple Smile

Кога ли мойта ще почне да чете. Пише, но чете буква по буква, а аз нямам представа как да обясня сричките.

 И аз така се опитах няколко пъти да обясня как става сричането, но безуспешно. Сега само след две седмици при баба си и се върна четейки(но мама е учителка на първолаци и явно си има значение начина на обяснение).

# 14
  • София
  • Мнения: 1 352
Мойта пък не може ни да чете, ни да пише. smile3518
Единственото което може е да напише числата от 1 до 10, и да пише имената ни - мойто, на татко и, нейното и на малкия. Е така е, като нямам време да се занимавам с нея - ще я учат в училище. cry

Общи условия

Активация на акаунт