Захранване с мед

  • 1 680
  • 10
  •   1
Отговори
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Имам едно питане:
Давам каша на Блевит с мед на дребния.
Това дали се брои, че съм въвела меда или не newsm78 newsm78
Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Съмнявам се

# 2
  • Мнения: 3 042
Цитат
Давам каша на Блевит с мед на дребния.
Това дали се брои, че съм въвела меда или не

Rolling Eyes Аз съм на мнение, че не се смята за захранване с мед, нищо , че кашата съдържа такъв. newsm78Не съм мнаго запозната с въпроса, но сигурно става дума за някакъв преработен меден продукт, защото натурален мед знам, че не се дава на толкова малки деца.

# 3
  • Мнения: 1 489
Мисля,че в кашата има съвсем малко и то преработен мед.Медът се дава след годинката.

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не се брои,като навършите годинка можеш да захранваш с истински мед.

# 5
  • Мнения: 5 299
Не се брои,като навършите годинка можеш да захранваш с истински мед.
И аз така мисля. А и наближавате годинката, така 4е няма проблем Peace Laughing

# 6
  • Мнения: 377
Медът е нещо много хубаво, но според мен не се дава на малчовци. Мисля, че този в кашата е обработен по някакъв начин и пригоден за детския организъм. Натурален мед обаче дай по-късно.  Медът е алерген и аз бих изчакала.

# 7
  • Мнения: 442
Медът е нещо много хубаво, но според мен не се дава на малчовци. Мисля, че този в кашата е обработен по някакъв начин и пригоден за детския организъм. Натурален мед обаче дай по-късно.  Медът е алерген и аз бих изчакала.

точно така! и баща ми и свекъра са пчелари. имаме качествен мед в изобилие, но дадох мед след навършването на годинка. сигурна съм в чистотата на меда, ама страх лозе пази.
и аз я давам тази каша - страхотна е! но това в нея не е мед в чист вид.

# 8
  • Мнения: 667
Медът е и алергизираща, и опасна храна от гледна точка на възможното замърсяване на меда със спори на ботулизъм.
Вижте това и това.
Затова се избягва до 12-14 месеца. Капчица дори може да предизвика алергична реакция, особено при деца под 5-6 месеца, които не са захранени.

# 9
  • Мнения: 377
Може би, тук ще е най-добре да попитам, какво мислите за какаовите каши?

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аа, ще чакам, не съм се разбързала за никъде. Просто се стреснах нещо, затова реших да ви питам  bouquet

А за каковите каши не мога да помогна, защото още не съм давала, а и не възнамерявам в близките месеци да дам

Общи условия

Активация на акаунт