За стафилококите??-търся инфо

  • 749
  • 4
  •   1
Отговори
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Племеника са му открили стафилококи в гърлото SickКак се лекуват?Добър лекар?От какво се полу4ават?

# 1
  • Мнения: 1 072
Не съм компетентна, един доктор ми беше казвал, че ги имало при всяка хрема, че всъщност почти всеки ги има и са супер нормални. Тук не биха ги лекували, в БГ знам, че натъпкаха племенника ми с антибиотици, за да му ги махнели. Махнаха ги, вярно е, но какво още са махнали с тях не е ясно. НО: още веднъж, личният ми опит е нулев!

# 2
  • Мнения: 462
Стафилококите не могат да се излекуват на 100%. Те се поддържат в някакви допустими стойности, които не са вредни (ако мога така да се изразя) за организма. Не си спомням за жалост как се казваше лекарството. Това което си спомням е, че бяха капки с наситено оранжево-кафяв цвят, които ужасно много цапаха и нямаха изпиране после Simple Smile Другото, което си спомням е, че не бяха готов разтвор, а се правеха по рецепта в аптеката Simple Smile

# 3
Племеника са му открили стафилококи в гърлото SickКак се лекуват?Добър лекар?От какво се полу4ават?
ние сме на един месец и в момента имаме такъв проблем. Единия вариант е да мажете нослето с Бактробан вътре с помощта на клечки за уши. Другият вариант е да изберете лечението на Анаста - те предлагат и ваксина срещу стафилококи. Лечението протича като 15 дни се маже нослето с Трипафлавин и след това 5-6 дни се слага ваксината. Това лечение струва общо 21 лв. Адресът им е ул. Академик Бончев №1-"Анаста" - пряка след завод "Електроника"
Стафилококите е инфекция, която се прихваща от родилните домове. Изразява се с хрема и ситни пъпчици с гнойни ввръхчета. А пъпчиците по тялото се мажат с разтвор на фуксин-1% и Гентамицин. Дано съм ти била от полза. Успех!

# 4
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Мерси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт